پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 34240 14 خرداد 1396 ساعت [ 12:24 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رونالدو : بهترین تیم دنیا هستیم

مهاجم رئال مادرید معتقد است تیمش در جهان بهترین است. سایت تیفوسی به گزارش ایسنا و به نقل از آس، رئال مادرید شنبه شب در فینال لیگ قهرمانان اروپا توانست یوونتوس را چهار بر یک شکست دهد و فاتح این رقابت ها شود. کریستیانو رونالدو باز هم در این دیدار درخشید و دو گل به […]

مهاجم رئال مادرید معتقد است تیمش در جهان بهترین است.

سایت تیفوسی به گزارش ایسنا و به نقل از آس، رئال مادرید شنبه شب در فینال لیگ قهرمانان اروپا توانست یوونتوس را چهار بر یک شکست دهد و فاتح این رقابت ها شود. کریستیانو رونالدو باز هم در این دیدار درخشید و دو گل به ثمر رساند. مهاجم مادرید پس از بازی گفت:  سال باورنکردنی بود. دوباره فصل فوق العاده ای را پشت سر گذاشتیم. توانستیم فاتح لیگ قهرمانان شویم و رکوردشکنی کنیم. خوشحال هستم. ما بهترین هستیم.

رونالدو در ادامه اظهار کرد: فینال خیلی خوبی را پشت سر گذاشتم. خودم را برای این بازی آماده کرده بودم. انتخاب های من و سرمربی باعث رقم خوردن چنین شرایطی شد. خوشحالم که فصل را به این نحو به پایان رساندم.

مهاجم پرتغالی درباره صحبت های بین دو نیمه گفت: صحبت های زین الدین زیدان مثبت بود. او باور زیادی به ما دارد و در نیمه دوم نشان دادیم که خوب هستیم.

مصاحبه رونالدو بعد از فینال لیگ قهرمانان اروپا

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت