پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 34273 15 خرداد 1396 ساعت [ 13:12 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مارسیال در یونایتد می ماند

با وجود این که خبرهای زیادی درباره جدایی ستاره فرانسوی منچستر یونایتد به گوش می‌رسید اما این بازیکن فصل بعد هم در اولدترافورد توپ خواهد زد. سایت تیفوسی به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از اسکای اسپورت، آنتوان مارسیال شروعی بسیار خوب با منچستریونایتد داشت و در نخستین بازی که با پیراهن شیاطین سرخ به […]

با وجود این که خبرهای زیادی درباره جدایی ستاره فرانسوی منچستر یونایتد به گوش می‌رسید اما این بازیکن فصل بعد هم در اولدترافورد توپ خواهد زد.

سایت تیفوسی به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از اسکای اسپورت، آنتوان مارسیال شروعی بسیار خوب با منچستریونایتد داشت و در نخستین بازی که با پیراهن شیاطین سرخ به میدان رفت توانست دروازه‌ لیورپول را باز کند.

او در فصلی که گذشت کمتر در ترکیب اصلی منچستریونایتد به بازی رفت و در بازی‌هایی هم که مورینیو به او اعتماد کرد نتوانست انتظارات را برآورده کند و خوب ظاهر شود. با وجود این که خبرهای زیادی درباره احتمال جدایی مارسیال در تابستان به گوش می‌رسید اما مدیر برنامه‌های این بازیکن فرانسوی تاکید کرد که او در جمع شیاطین سرخ باقی خواهد ماند.

او گفت‌: مارسیال دو سال دیگر با منچستریونایتد قرارداد دارد و اصلا به دنبال جدایی نیست. در جلسه اخیری که باشگاه داشتم آنها به من اطمینان دادند که نظری روی فروش مارسیال ندارند و به ‌این‌ ترتیب او در منچستر یونایتد باقی خواهد ماند.

مارسیال در تابستان ۲۰۱۵ با ۳۸ میلیون پوند از موناکو به منچستریونایتد پیوست.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت