خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار یوونتوس / بوفون : فصل بعد باز هم برای قهرمانی در لیگ قهرمانان می جنگیم

بوفون : فصل بعد باز هم برای قهرمانی در لیگ قهرمانان می جنگیم

کاپیتان تیم فوتبال یوونتوس می‌خواهد فصل آینده هم شانس خود را برای تنها افتخاری تیمی بزرگی که در دنیای فوتبال کسب نکرده است، امتحان کند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، جان لوئیجی بوفون امسال هم نتوانست طلسم ناکامی‌اش برای بالای سر بردن جام قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را بشکند. سنگربان 39 ساله یوونتوس که شنبه شب در فینال لیگ قهرمانان اروپا دروازه‌اش 4 بار باز شد تا کنون 3 بار همراه با یوونتوس به فینال این رقابت‌ها رسیده و هر بار بازنده میدان را ترک کرده است. او اما سال آینده که تصور می‌شود آخرین فصل دوران بازیگری‌اش باشد، می‌خواهد یک بار دیگر شانس خود را امتحان کند.

بوفون به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: من هنوز یک سال دیگر با یوونتوس قرارداد دارم، پس این یعنی که یک فصل دیگر هم می‌توانم شانس خودم را برای قهرمانی در لیگ قهرمانان امتحان کنم، البته اعتراف می‌کنم که سخت است که فصل آینده بهتر از امسال نتیجه بگیریم چون امسال ما واقعاً می‌توانستیم یک کار باورنکردنی انجام دهیم. هرچند متأسفانه نشد».

یوونتوس امسال ششمین قهرمانی متوالی‌اش در سری A و سومین قهرمانی متوالی‌اش در جام حذفی ایتالیا را کسب کرد اما این تیم هرگز سه گانه نبرده است.

بوفون پیش از این اعلام کرده بود که بعد از شرکت در جام جهانی 2018 که در آن 40 ساله خواهد شد، بازنشسته می‌شود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *