پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 3428 30 فروردین 1394 ساعت [ 20:38 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

امیر قلعه نویی: مسئولیت نتایج بد تیم فقط به عهده من است

تیفوسی : به گزارش خبرنگار مهر، امیر قلعه نویی در حاشیه تمرین عصر امروز استقلال و در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب افزود: امروز بازیکنانم تمرین شادابی را پشت سر گذاشته و همه از شرایط خوبی برخوردارند و تلاش می کنیم در طول هفته با تمریناتی که انجام می دهیم دیدار خوبی را مقابل پدیده مشهد انجام دهیم.

امیر قلعه نویی: مسئولیت نتایج بد تیم فقط به عهده من است

سرمربی استقلال تمامی نتایج بد این تیم را در فصل اخیر به عهده گرفت و گفت: کسی جز من مقصر این نتایج بد نیست.

تیفوسی : به گزارش خبرنگار مهر، امیر قلعه نویی در حاشیه تمرین عصر امروز استقلال و در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب افزود: امروز بازیکنانم تمرین شادابی را پشت سر گذاشته و همه از شرایط خوبی برخوردارند و تلاش می کنیم در طول هفته با تمریناتی که انجام می دهیم دیدار خوبی را مقابل پدیده مشهد انجام دهیم.

وی در خصوص حضور خسرو حیدری و صحبت های وی با حیدری افزود: خسرو پس از مدتها مصدومیت به جمع ما اضافه شد و امروز تمرین کرد و دقایقی نیز با من به گفتگو نشست.

سرمربی استقلال  در پاسخ به این سئوال که شما هنگام صحبت با حیدری عصبانی بوده اید گفت: اصلا چنین چیزی صحت نداشت و ما داشتیم با یکدیگر صحبت می کردیم.

وی در خصوص نتایجی که استقلال در هفته های اخیر بدست آورده است اضافه کرد: تمام مسئولیت های این نتایج بد تنها به عهده من است و نه هیئت مدیره، مدیره عامل و بازیکنان هیچ تقصیری نداشته و من مقصر این نتایج بد هستم.

سرمربی استقلال  در پاسخ به این پرسش که آیا اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل خواسته های شما را در طول فصل برآورده کرده بودند گفت: آنها هر آنچه می خواستیم را انجام دادند و من هیچ گله ای از آنها ندارم.

وی در پاسخ به سئوال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه آیا شما خواسته های زیادی داشتید که انجام نشد مثل جذب محسن مسلمان و کاوه رضایی، تصریح کرد: ما آنها را می خواستیم و باشگاه هم تلاش کرد اما با توجه به شرایط مالی نتوانستیم آنها را جذب کنیم استقلال مشکل مالی دارد و باید این مشکل برطرف شود.

قلعه نویی در خصوص صحبت های مدیرعامل باشگاه مبنی بر اینکه گفته است اعضای کادر فنی به غیر از امیر قلعه نویی پول خود را دریافت کرده‌اند گفت: بله، پول داده‌اند، اما به عنوان مثال باید بگویم که کریم بوستانی نزدیک به ۴۰۰ میلیون طلبکار است و قبل از عید تنها ۱۵ میلیون آن را دریافت کرده است آیا به نظر شما می توان اسم این را دریافتی گذاشت.

سرمربی استقلال تاکید کرد: صحبت های زیادی دارم اما اجازه دهید ۴ بازی باقیمانده هم تمام شود و سپس با شما صحبت خواهم کرد.

وی گفت: قبل از عید به هر کدام از اعضای تیم مبلغی پرداخت شد اما این دلیل نمی شود که ما بگوییم پول بازیکنان و کادر فنی را داده ایم.

سرمربی استقلال در خصوص صحبت های حسن روشن نیز خاطرنشان کرد: به  صحبت های حسن روشن کاری نداریم و شما سئوال بعدی خود را بپرسید.

قلعه نویی در خصوص بازیکنان دورگه در زمان سرمربی‌گری کالوس کی روش در تیم ملی و اینکه این روزها گفته می شود کی روش به آنها دیگر اعتماد ندارد گفت: هر مربی سلیقه خاص خودش را دارد و نمی توان از مربی خورده گرفت و آن را مشکوک دانست. در زمان مربیگری من ما هم سفری به آلمان داشته و با پدر اشکان دژاگه در خصوص حضور او در تیم ملی صحبت کردیم اما آن زمان قبول نکردند و گفتند که او تمایلی برای حضور در تیم ملی ایران ندارد.

وی افزود: بنابراین آن زمان او به ایران نیامد اما در زمان کی روش او و چند بازیکن دیگر به تیم ملی آمدند اما اینکه سرمربی تیم ملی از آنها استفاده کند یا خیر بحث شخصی است و او باید این تصمیم را بگیرد.

سرمربی استقلال افزود: در زمان من هم که در تیم ملی سرمربی بودم یک بازیکن را دعوت می کردم که عملکرد خوبی داشت اما در اردوی بعدی با توجه به اینکه از کیفیت قبل برخوردار نبود دیگر او را دعوت نمی کردم.

قلعه نویی در خصوص بحث خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس گفت: من بارها گفته ام که این طرح یک طرح خام است و باید کار بیشتری روی آن انجام می شد و از کارشناسان خبره ای برای آن بهره بگیرند تا کسانی که می خواهند تیم را بخرند آرامش و اطمینان داشته باشند.

وی تاکید کرد: این طرح نیاز به بازنگری دارد چرا که ما شاهد هستیم هنوز کسی به طور رسمی برای خرید این دو باشگاه اقدام جدی ای انجام نداده است و این طرح باید به گونه ای اجرا شود که تیم های استقلال و پرسپولیس بیش از این متضرر نشوند.

سرمربی استقلال  خاطرنشان کرد: قرار است نهم اردیبهشت ماه این طرح اجرا شود اما اینکه آیا کسی برای خرید این دو باشگاه اقدام خواهد کرد یا خیر، هنوز وضعیت مشخص نیست.

قلعه نویی در پایان و در خصوص اینکه این طرح باعث شده تا وضعیت مدیرعامل هم مشخص نباشد، افشارزاده نمی داند که آیا فصل آینده در استقلال خواهد بود یا نه گفت: من هم با شما هم عقیده هستم زیرا هیچ کس نمی داند که آیا اصلا خصوصی سازی انجام خواهد شد و یا اتفاق دیگری رقم خواهد خورد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت