پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 34289 16 خرداد 1396 ساعت [ 16:33 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اسپالتی سرمربی اینتر شد

سرمربی پیشین رم تأیید کرد که در آستانه عقد قرارداد با نراتزوری قرار دارد. سایت  تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوچانو اسپالتی امروز (سه‌شنبه)، عازم چین شد تا با مدیران گروه سونینگ، مالک باشگاه اینتر وارد مذاکره شود. او پیش از این سفر که پیرو اوسیلیو مدیر ورزشی باشگاه اینتر نیز همراهش بود، تأیید کرد […]

سرمربی پیشین رم تأیید کرد که در آستانه عقد قرارداد با نراتزوری قرار دارد.

سایت  تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوچانو اسپالتی امروز (سه‌شنبه)، عازم چین شد تا با مدیران گروه سونینگ، مالک باشگاه اینتر وارد مذاکره شود.

او پیش از این سفر که پیرو اوسیلیو مدیر ورزشی باشگاه اینتر نیز همراهش بود، تأیید کرد که با نراتزوری به توافق رسیده و اینکه می‌توان او را جانشین استفانو پیولی دانست.

سرمربی فصل گذشته رم پیش از سفر به چین در فرودگاه مالپنسای میلان به خبرنگاران گفت: همه چیز طبق برنامه پیش رفته و مهیا شده است. با یکدیگر دست داده‌ایم. ما سنتی کار می‌کنیم و توافقمان را با دست دادن اعلام می‌کنیم. باید کنفرانس خبری برگزار کنیم و اگر همه چیز به شیوه‌ای مناسب پیش برود، اقدامات لازم صورت خواهد گرفت.

اسپالتی در ادامه با پاسخی درباره اهدافی که مدیران باشگاه اینتر برای فصل پیش رو از او خواسته‌اند، مواجه شد اما صرفاً یک لبخند زد و از پاسخ به آن سؤال خودداری کرد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت