خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / بهرام افشارزاده مطرح کرد؛ هرچه قلعه‌نویی خواست فراهم کردیم/ نتایج استقلال رو به افول است

بهرام افشارزاده مطرح کرد؛ هرچه قلعه‌نویی خواست فراهم کردیم/ نتایج استقلال رو به افول است

بهرام افشارزاده مطرح کرد؛ هرچه قلعه‌نویی خواست فراهم کردیم/ نتایج استقلال رو به افول است

 

مدیرعامل باشگاه استقلال اعلام کرد تا روز واگذاری سهام این باشگاه نمی‌تواند در مورد کادرفنی تصمیم گیری کند زیرا سرمایه‌گذار یا هیات مدیره جدید، ممکن است مخالف همکاری با افراد مورد نظر ما باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، بهرام افشارزاده در مورد نگرانی هواداران استقلال به خاطر نتایج اخیر این تیم، ضمن بیان مطلب فوق گفت: امکانات مورد نیاز امیر قلعه‌نویی را بصورت کامل در اختیارش قرار دادیم، چه در جذب بازیکن در ابتدا و چه در گرفتن بازیکنان در نیم فصل. در جلسات هم آنچه باید اجرا می‌شد چه در داخل و چه خارج از ایران را بصورت مکتوب از ایشان گرفتیم. فکر می‌کنم کوتاهی از طرف باشگاه به هیچ عنوان از سوی هیچکس قابل پذیرش نیست.

وی افزود: وقتی تیم در ۱۳ بازی، یک بر صفر یا ۲ بر صفر از حریفانش جلو است اما در نیمه دوم و خصوصا از دقیقه ۶۰ به بعد، تیم اینگونه نتیجه می‌گیرد، امیر قلعه‌نویی خود به خود باید در این خصوص آسیب‌شناسی لازم را انجام می‌داد. البته بارها در مورد آمادگی جسمانی تیم و به کار گرفتن روانشانسی که بتواند در مواقع بحرانی به تیم کمک کند، با قلعه‌نویی صحبت کردم اما ایشان با توجه به مسائلی که خودشان در اختیار داشتند، این کار را قبول نکردند و متاسفانه رو به روز شاهد افول تیم هستیم، هرچند واقعا بازیکنان تیم در هیچگونه کوشی دریغ نمی‌کنند.

مدیرعامل باشگاه استقلال تهران اضافه کرد: البته همیشه چند بازیکن تیم به خاطر حضور در اردوهای تیم ملی مصدوم می‌شوند اما این دلیل نمی‌شود ما اینگونه نتیجه بگیریم زیرا همه تیم‌های حداقل ۲-۳ نفر در تیم ملی در اختیار داشتند. در حداقل زمان این موضوع در هیات مدیره مطرح می‌شود و در پایان نشست به هواداران اعلام می‌کنیم، مشکلات چگونه بوده و به چه شکل باید آسیب شناسی در تیم صورت گیرد.

وی در مورد نامه‌ ۵ صفحه‌ای خود در باره قلعه‌نویی که قرار است آن را در هیات مدیره بخواند، اظهار کرد: این موضوع صحبت ندارد. من مطالبی را برای مطرح کردن در هیات مدیره آماده کرده‌ام اما صحبت‌های‌مان عادی است. از ابتدای فصل آنچه لازم بود را یادداشت کرده و به اطلاع اعضای هیات مدیره رساندم که در نهایت هم آنچه در این نشست رخ می‌دهد را به اطلاع مردم خواهیم رساند.

افشارزاده در پاسخ به این پرسش که آیا تغییری در هیات مدیره باشگاه استقلال رخ می‌دهد؟، تاکید کرد: با توجه به سفر ۲ ماهه‌ای که کامران صاحب‌پناه دارد، جای خود را به مقداد نجف‌نژاد داده‌اند که ایشان در نشست آینده به عنوان رئیس هیات مدیره باشگاه انتخاب خواهد شد. نجف‌نژاد قبلا رئیس هیات مدیره و حتی مدیرعامل هم بوده است.

وی در مورد اینکه امیر قلعه‌نویی در مصاحبه‌ای اعلام کرد که حدود ۷ ماه است که پرداختی‌های کادرفنی و بازیکنان انجام نشده، یادآور شد: نه اصلا اینگونه نیست و ما طی روزهای آینده مبالغی که به ایشان، اعضای کادرفنی و بازیکنان داده شد، اعلام می‌شود. همچنین تا قبل ۲۷-۲۸ اسفندماه بود که مبالغی به اعضای کادرفنی به غیر از خود ایشان که به هر صورت نیازی نبود و تعدادی از بازیکنان پرداخت شد.

مدیرعامل باشگاه استقلال تهران در مورد جذب نکردن بازیکنان خوب و نداشتن نفرات خارجی مطرح تصریح کرد: سعی کردیم آنچه امیر قلعه‌نویی اعلام کرد،  جذب شوند. داسیلوا یک دروازه‌بان خوب بود که مورد استفاده قرار نگرفت. هلمکه هم بازیکن خوب بود که مجبور شد از ایران خارج شود. هیات مدیره و خود من نسبت به خواسته‌های ایشان، تمام و کمال انجام وظیفه کردیم.

وی در پاسخ به این پرسش که بصورت شفاف بیان کنید هیات مدیره قصدی برای تغییر امیر قلعه‌نویی دارد یا خیر؟، خاطرنشان کرد: همیشه شفاف اعلام کرد و رودربایستی با کسی ندارم. اگر شما مدیرعامل بودید، در این چهار بازی چگونه عمل می‌کردید؟ آیا قرار دادن نفر جدید سر تمرینات برای این بازی‌ها نتیجه دارد؟

افشارزاده در پاسخ به پرسش دیگری که برای این ۴ بازی نه بلکه برای فصل آینده تصمیمی در مورد کادرفنی دارید؟، تاکید کرد: روز ۹ اردیبهشت‌ماه در مورد فروش و واگذاری سهام باشگاه تصمیم گیری می‌شود و ممکن است فرد سرمایه‌گذار و اعضای جدید هیات مدیره نخواست افراد مدنظر ما سر کار باشند، به همین دلیل تا زمان واگذاری باشگاه نمی‌توانیم تصمیمی در این خصوص اتخاذ کنیم. البته اگر در این روز واگذار انجام نشد، بعد از آن یک تصمیم گیری خاص انجام خواهیم داد.

 

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *