خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار منچستریونایتد / مورینیو در صدد راضی کردن اوبامیانگ برای انتقال به یونایتد

مورینیو در صدد راضی کردن اوبامیانگ برای انتقال به یونایتد

آقای خاص همچنان در نظر دارد مقصد مهاجم گابنی دورتموند را از پاریس به منچستر تغییر دهد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، در حالی که شایعه شده پی‌یر امریک اوبامیانگ برای پیوستن به پاری‌سن‌ژرمن در ازای 70 میلیون پوند با این باشگاه فرانسوی به توافق رسیده، اخبار جدید حاکی از آن است که ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد در تلاش است مقصد مهاجم گابنی بورسیا دروتموند را از پاریس به منچستر تغییر دهد.

گفته می‌شود اوبامیانگ که فصل اخیر در رقابت‌های مختلف 40 گل برای زردپوشان وستفالن به ثمر رساند، هنوز با پاری‌سن‌ژرمن به توافق نرسیده است. تیم‌های آرسنال، لیورپول، رئال مادرید و منچستریونایتد وضعیت این بازیکن را زیرنظر دارند.

نشریه «میرر» انگلیس گزارش داد، ژوزه مورینیو شخصاً با اوباماینگ صحبت کرده تا او را برای پیوستن به شیاطین سرخ در تابستان پیش‌رو به منظور تقویت خط حمله‌ تیمش متقاعد کند.

پس از اینکه آنتوان گریزمان، اولین گزینه منچستریونایتد در نقل و انتقالات تابستانی، اعلام کرد در اتلتیکومادرید خواهد ماند، نظر پرافتخارترین تیم انگلیسی معطوف بهترین گلزن فصل اخیر بوندس لیگا شده است

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *