خانه / اخبار فوتبال ایران / پروین : مقابل ازبکستان کنار مردم تیم ملی را تشویق می‌کنم
team melii parvin jahangiri

پروین : مقابل ازبکستان کنار مردم تیم ملی را تشویق می‌کنم

سرمربی پیشین تیم ملی گفت: امیدوارم دوشنبه شب خاطره‌‌انگیزی برای فوتبال ایران رقم بخورد و من هم کنار مردم تیم ملی را تشویق می‌کنم.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، علی پروین درباره دیدار تیم ملی مقابل ازبکستان، گفت: تیم ملی در این دوره با تفکرات کی‌روش مسیر مقتدرانه‌ای را پیش گرفته و خیلی خوشحالم که تا اینجا ملی‌پوشان شایستگی‌های خود را به بهترین شکل نشان داده‌اند. جا دارد به کی‌روش، دستیارانش و ملی‌پوشان بابت این نتایج تبریک بگویم. آفرین به این تیم شایسته که کسی نمی‌تواند به دروازه‌اش نزدیک شود، چه برسد به اینکه گل بزند.

وی ادامه داد: درست است که تیم ملی تا اینجا عالی کار کرده، اما اطمینان دارم کی‌روش همه تمرکز تیم را به بازی ازبکستان معطوف کرده است. به هر حال فوتبال است و هیچ چیزی قابل پیش‌بینی نیست. در صحبت‌های اخیر کی‌روش متوجه شدم که او تأکید کرده تا قبل از کسب نتیجه موردنظر در بازی ازبکستان، کسی حق شادی ندارد و این اوج حرفه‌ای‌گری او را می‌رساند.

پروین خاطرنشان کرد: سعی می‌کنم کنار مردم عزیز کشورمان دوشنبه‌شب به ورزشگاه آزادی بروم و تیم ملی را تشویق کنم. امیدوارم در سایه حضور پرشور هواداران شب خاطره انگیزی برای فوتبال ایران رقم بخورد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *