خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار چلسی / کونته کاستا رو نمی خواهد ، کاستا به دنبال تیم جدید
conte-costa-chelsea

کونته کاستا رو نمی خواهد ، کاستا به دنبال تیم جدید

ستاره بزریلی چلسی تاکید کرد که کونته در پیامی به صراحت اعلام کرده که به او نیاز ندارد و به دنبال جدایی از آبی پوشان لندنی است.

سایت تیفوسی به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از EFE، دیگو کاستا در فصلی که گذشت عملکرد بسیار خوبی در چلسی داشت و یکی از دلایل اصلی قهرمانی آبی پوشان در لیگ برتر انگلیس بود.

آنتونیو کونته بارها به ستایش از کاستا پرداخت و تاکید کرد که اجازه جدایی را به این بازیکن نمی‌دهد اما کاستا بعد از دیدار دوستانه تیم‌ ‌ملی اسپانیا برابر کلمبیا سخنان عجیبی را بر زبان آورد و به صراحت اعلام کرد که کونته نیازی به او ندارد و حالا او به دنبال انتخاب تیم جدید است.

این مهاجم برزیلی‌تبار گفت‌: کونته پیام داده که دیگر نیازی به من ندارد. به همین سادگی. بعد از فصل خوبی که برای چلسی داشتم او اعلام کرد که دیگر نیاز به من ندارد. اگر من را نمی‌خواهند طبیعی است که به دنبال تیم جدید باشم. از الان به پیشنهادهایی که دارم فکر می‌کنم.

او درباره بازگشت به اتلتیکومادرید گفت‌: بازگشت به اتلتیکو سخت است چرا که به خاطر محرومیت از سوی فیفا باید چند ماه خانه نشین باشم و این اصلا برای من در سالی که قرار است جام جهانی برگزار شود خوب نیست اما همه به خوبی می‌دانند که من عاشق اتلتیکومادرید هستم. باید به زودی به دنبال انتخاب تیم جدیدم باشم.

کاستا درباره رابطه خود با کونته در پایان سخنان خود، ‌اضافه کرد: طبیعی است که بعد از چنین برخوردی دیگر رابطه خوبی با کونته نداشته باشم.

این بازیکن سه فصل در چلسی بازی کرد و توانست دو بار عنوان قهرمانی را با این تیم در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس به دست آورد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *