خانه / اخبار فوتبال ایران / گزارش تمرین روز جمعه تیم ملی فوتبال در ورزشگاه آزادی
iran tamrin pics dubai 2017

گزارش تمرین روز جمعه تیم ملی فوتبال در ورزشگاه آزادی

برگزاری تمرین امروز تیم ملی فوتبال کشورمان در زمین شماره یک ورزشگاه آزادی باعث شد تا این جلسه تمرینی تحت‌الشعاع بازی امشب تیم ملی والیبال کشورمان مقابل بلژیک در لیگ جهانی قرار بگیرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تمرینات تیم ملی فوتبال کشورمان عصر امروز (جمعه) در زمین شماره یک ورزشگاه آزادی پیگیری شد. تمرین امروز از ساعت 18:45 و یک ربع زودتر از زمان اعلام شده با حضور تمامی بازیکنان تیم ملی و کارلوس‌کی‌روش آغاز شد.

* در ابتدای تمرین جلسه‌ای پنج دقیقه‌ای در وسط زمین برگزار شد و کی‌روش با ملی‌پوشان به گفت‌وگو پرداخت.

* در ادامه، تمرینات تیم ملی با آقاوسط و حرکات تاکتیکی پیگیری شد.

* در طول تمرینات دروازه‌بانان تیم ملی در گوشه‌ای از زمین جداگانه زیر نظر دن‌گاسپار مشغول به تمرین بودند.

* شاگردان کی‌روش در تمرین امروز همه‌ لباس سبز بر تن داشتند و کادر فنی و عوامل تیم هم با لباس‌های بنفش در تمرینات حضور داشتند.

* با توجه به اینکه هنوز برای تیم ملی مدیر رسانه‌ای جدید انتخاب نشده است، در تمرین امروز هم افرادی از کادر تیم مسئولیت هماهنگی‌های رسانه‌ای را انجام می‌دادند.

* در تمرین امروز هم مأموران حراست وزارت ورزش و مأموران امنیتی در کنار زمین اصلی ورزشگاه حضور داشتند.

* تمرین امروز ملی‌پوشان تا حدی با حال و هوای بازی تیم ملی والیبال عجین شده بود و برخی بازیکنان به شکل حرکات رشته والیبال توپ را میان یکدیگر رد و بدل می‌کردند.

* از گوشی یکی از مأموران امنیتی که در کنار جایگاه خبرنگاران ایستاده بود صدای حامد همایون خواننده پاپ بلند شد که این مسئله خنده خبرنگاران و کادر تدارکات تیم ملی را به همراه داشت.

* در حاشیه بازی آقاوسط سردار آزمون با علیرضا جهانبخش شوخی کرد و لباسش را به سمت جهانبخش پرتاب کرد و در خصوص این نوع بازی تمرینی  با سایر بازیکنان شروع به کری‌خوانی کرد.

* تمرین امروز ملی‌پوشان در حالی برگزار شد که به دلیل بازی والیبال ایران مقابل بلژیک در لیگ جهانی اطراف ورزشگاه ترافیک وجود داشت و تدابیر امنیتی در نظر گرفته شده هم برای حضور خبرنگاران در تمرین تیم ملی فوتبال بیشتر از روزهای گذشته بود. برخلاف گذشته خودروی خبرنگاران قبل از ورود به ورزشگاه بازرسی شد. با وجود سخت‌گیری‌های زیاد امروز برای حضور خبرنگاران اما اندک هوادارانی در کنار زمین شاهد تمرینات تیم ملی بودند.

 

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *