کنایه مورینیو به سرخیو راموس

آقای خاص درباره مدافع تیم تحت هدایت سابقش اظهارنظری کنایه آمیز عنوان کرده است که احتمالاً به اختلافات قدیمی آنها دامن خواهد زد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، ژوزه مورینیو سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد در گفت‌و‌گو با نشریه پرتغالی «اکسپرسو» اعتراف کرده که انتخاب بازیکنان ترکیب اصلی تیم‌های تحت هدایتش برای او کاری وحشتناک است چرا که همیشه در تیم‌های تحت هدایتش از جمله اینتر، رئال مادرید  یا منچستر همیشه برایش دردسرهای بزرگی به وجود آورده است.

مورینیو با اشاره به روزها نخست شروع به کارش در هر یک از این سه تیم، گفت: آنها تیم‌هایی بودند که قهرمانی می‌خواستند اما تا قهرمانی کیلومترها فاصله داشتند.

آقای خاص سپس برای شفاف‌تر کردن منظورش درباره تیم‌های مورد اشاره‌اش که به شیوه‌ای جالب چلسی جزو آنها نبود، جمله‌ای کنایه‌آمیز درباره سرخیو راموس کاپیتان تیم فوتبال رئال مادرید عنوان کرد، بازیکنی که در ماجرای جنجالی بروز اختلاف میان آقای خاص و بازیکنان رئال مادرید (بعد از ماجرای نیمکت‌نشین شدن ایکر کاسیاس) به انتقاد از این مرد پرتغالی پرداخت و جانب هموطنش را گرفت.

مورینیو افزود: کاپیتان رئال مادرید که چند روز پیش جام قهرمانی لیگ قهرمانان را بالای سر برد و حالا سه قهرمانی اروپایی در کارنامه دارد، سال 2010 که من سرمربی رئال مادرید شدم، هرگز بازی در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان را هم تجربه نکرده بود.

آقای خاص درباره بازیکنان منچستریونایتد قبل از ورود او به کادر فنی این تیم هم گفت: به استثنای بازیکنانی که بازمانده دوران مربیگری فرگوسن هستند، سایر بازیکنانم نمی‌دانستند قهرمانی یعنی چه؟

مورینیو در خلال مصاحبه‌اش تأکید کرد که او به شاگردانش فوتبال تدریس نمی‌کند. او درباره شیوه مربیگری‌اش اظهار داشت: آموزش فوتبال به بازیکنان غیرممکن است اما چیزی که شما باید به آنها آموزش دهید فکر کردن است. مهمترین چیز ایده‌های فوتبالی هستند و پس از آن شیوه‌های مختلف اندیشیدن به آن ایده‌ها.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *