پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 34487 22 خرداد 1396 ساعت [ 20:18 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

از روسای سابق فدراسیون فوتبال تقدیر شد

به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی از روسای سابق فدراسیون فوتبال از بعد از انقلاب تاکنون تقدیر به عمل آمد. به گزارش ایسنا، فدراسیون فوتبال ایران پیش از این از تقدیر از روسای سابق فدراسیون فوتبال ایران پیش از دیدار با ازبکستان در ورزشگاه آزادی خبر داده بود. این مراسم راس ساعت ۲۰ آغاز شد. […]


به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی

از روسای سابق فدراسیون فوتبال از بعد از انقلاب تاکنون تقدیر به عمل آمد.

به گزارش ایسنا، فدراسیون فوتبال ایران پیش از این از تقدیر از روسای سابق فدراسیون فوتبال ایران پیش از دیدار با ازبکستان در ورزشگاه آزادی خبر داده بود. این مراسم راس ساعت ۲۰ آغاز شد.

در این مراسم اکثر روسای فدراسیون فوتبال بعد از انقلاب حضور داشتند و به گفته تاج تنها دو رییس فدراسیون در خارج از ایران بودند. پس از حضور روسای سابق فدراسیون در جایگاه مخصوص، مجری برنامه سخنان مهدی تاج را قرائت کرد.

سپس یک به یک دوره مدیریت هر کی از روسا برای هوادران قرائت شد و با اهدای تابلویی منقش به تصویر هر کدام از روسا این مراسم ادامه یافت.

در این مراسم، حسین آبشناسان، محمدرضا پهلوان، محمد دادکان، حسین راغفر، نصرالله سجادی، بهروز صحابه، علی کفاشیان، علی محمد مرتضوی و داریوش مصطفوی حاضر شدند و از میان چند غایب این مراسم می‌توان به محسن صفایی فراهانی اشاره کرد.

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت