پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 3451 31 فروردین 1394 ساعت [ 9:57 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

سیاسی تاکید کرد: تا انتخاب فرد جدید مدیرعامل پرسپولیس هستم/ قرار نیست معجزه شود

سیاسی تاکید کرد: تا انتخاب فرد جدید مدیرعامل پرسپولیس هستم/ قرار نیست معجزه شود

سیاسی تاکید کرد: تا انتخاب فرد جدید مدیرعامل پرسپولیس هستم/ قرار نیست معجزه شود

مدیرعامل مستعفی باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه هنوز استعفایش مورد قبول هیات مدیره واقع نشده، گفت: من چند روزی مدیرعامل هستم تا مدیر جدید باشگاه انتخاب شود!

به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا سیاسی پس از پایان نشست هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار کرد: من استعفا دادم. شرایط به گونه ای بود که استعفا کردم.

مدیرعامل مستعفی باشگاه پرسپولیس در خصوص پولهایی که برای پرسپولیس خرج کرده  و اینکه آیا این پولها به وی باز می گردد یا خیر، تصریح کرد: در جلسه ای که ما داشتیم در این باره صحبتی نشد.

سیاسی در پاسخ به این پرسش که آیا با خادم در اینباره صحبت کرده اید یا خیر، افزود: این پولهای هزینه شده به آقای خادم هیچ ارتباطی ندارد. این مسائل به باشگاه مربوط می شود. در زمان فروش باشگاه این پولها در نظر گرفته می شود.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا فکرش را می کردید نیامده استعفا کنید، تصریح کرد: شرایط به گونه ای است که یک مقدار حساسیت وجود دارد اما استعفای من مورد بررسی قرار خواهد گرفت و اگر نتیجه ندهد همچنان در پست خودم هستم.

مدیرعامل مستعفی باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه به محل کارتان باز خواهید گشت یا خیر گفت: تا مشخص شدن اوضاع و قبول استعفایم به باشگاه می روم و به کارم ادامه می دهم. فردا هم به باشگاه می روم.

سیاسی در پاسخ به این پرسش که تا مشخص شدن مدیرعامل جدید چه کسی به مشکلات مالی رسیدگی می کند، افزود: به همین دلیل قرار است به باشگاه بروم و تا مشخص شدن اوضاع مدیرعامل من هستم.

وی در خصوص خرید باشگاه پرسپولیس و شرکت کردنش در مزایده خاطرنشان کرد: در چند روز اخیر من در مصاحبه هایی که انجام دادم این موضوع را تکذیب کردم و گفتم که در مزایده شرکت نخواهم کرد.

سیاسی ادامه داد: من فردا در پشت میزم در باشگاه قرار می گیرم تا وضعیت را بررسی و اوضاع باشگاه را پیگیری کنم.

مدیرعامل مستعفی باشگاه پرسپولیس در خصوص حضور نژاد فلاح در باشگاه گفت: ایشان در غیاب من برای باشگاه زحمت های زیادی کشیده و جا دارد من بابت این زحمت ها از وی تشکر کنم.

وی در خصوص اینکه آیا  نژاد فلاح اختیارات مدیرعاملی دارد یا خیر، تصریح کرد: در غیاب من ایشان این اختیارات را دارا بوده است و تا زمانی که این مسئله مورد بررسی قرار بگیرد من مدیرعامل هستم. آقای نژاد فلاح تا این لحظه که من اطلاع دارم قائم مقام مدیرعامل باشگاه است.

سیاسی در پاسخ به این سئوال خبرنگاران که آیا نژاد فلاح با حضور شما اختیارات قبلی را دارد یا خیر، گفت: ما سعی می کنیم اختیارات قبلی را برای او فراهم کنیم ومحیطی را برای او فراهم کنیم تا بتواند ادامه فعالیت بدهد.

وی در خصوص اظهارات نژاد فلاح که گفته من قائم مقام باشگاه پرسپولیس هستم  و اگر قرار بود قائم مقام کسی باشم این سمت را قبول نمی کردم، اظهار داشت: من تا الان نژاد فلاح را ندیده ام با این حال باید ایشان را ببینم  و با او صحبت کنم زیرا معمولا این مسائل که خبرنگاران مطرح می کنند آن چیزی نیست که از زبان ما خارج می شود.

مدیرعامل مستعفی باشگاه پرسپولیس در خصوص پول هایی که هدایتی برای باشگاه پرسپولیس خرج کرده، افزود: بابت کمک هایی که ایشان انجام دادند از او تشکر می کنیم و حتما آنهایی که در حساب ها درج شده است در زمان واگذاری و زمانی که باشگاه به اسپانسر خاصی تعلق دارد جزو دیونی است که از سوی باشگاه باید به وی پرداخت شود.

سیاسی در پاسخ به این پرسش که اگر خودتان مدیرعامل بودید کادر فنی را تغییر می دادید، گفت: من چون آن زمان نبودم نمی توانم اظهارنظر کنم زیرا اظهار نظر من در این شرایط هیچ تاثیری ندارد. این تصمیم را مدیرانی که روی کار بودند گرفتند ومن باید بررسی کنم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا ممکن است در صورتی که با استعفای شما موافقت نشود دوباره کادر فنی تغییر کند، افزود: من الان نمی دانم که چه بگویم. تغییرات در کادر فنی باید باحضور کارشناسان انجام شود زیرا سرمربی پست حساسی است که کارشناسان و پیشکسوتان باید در آن قسمت در مورد آن نظر بدهند  و نظر من تنها آنچنان منطقی نیست. این مسئله باید با مشورت هیئت مدیره باشد.

مدیرعامل مستعفی باشگاه پرسپولیس ادامه داد:  در زمانی که من نبودم دوباره کمیته فنی آغاز بکار کرده و باید اینها در این مورد نظر بدهند تغییرات در کادر فنی باید با مشورت انجام شود.

وی همچنین به استفاده از کمیته فنی هم اشاره کرد و افزود: زمان کوتاه مدیرعاملی من تا بازداشت، مشکلات بیش از حد بود اما سعی می کنم حالا تا آنجا که بشود از کمیته فنی استفاده کنم!

مدیرعامل مستعفی پرسپولیس درباره اینکه خودش به تنهایی اکثر تصمیمات را می گرفته و حتی کادر فنی قبلی (علی دایی) را هم سرخود تغییر داده بود، افزود: کادر فنی در آن زمان با نظر کمیته فنی و اعضای فنی هیات مدیره تغییر کرد.

سیاسی در پاسخ به این سئوال که بودن یا نبودنش در پرسپولیس چه زمانی قطعی خواهد شد، گفت: در شرایط فعلی باشگاه بدهی هایی دارد و قرار نیست معجزه خاصی صورت بگیرد. به همین خاطر اگر مدیرعامل جدید هم بیاید، مشکلاتی خواهد داشت. احتمال دارد من چند روز مدیرعامل باشم تا مدیر جدید انتخاب شود. به هر حال هیات مدیره به وظایف خودش عمل خواهد کرد.

وی در پایان درباره وضعیت شرکت بهنام پیشرو کیش، اسپانسر قبلی باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: من اطلاع جدیدی از وضعیت باشگاه ندارم و باید ابتدا به باشگاه بروم تا ببینم شرایط چطور است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت