خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / نامجو مطلق: تیم ملی می‌تواند با رکوردی افسانه‌ای به روسیه برود/ این تیم توقع ایجاد کرده است

نامجو مطلق: تیم ملی می‌تواند با رکوردی افسانه‌ای به روسیه برود/ این تیم توقع ایجاد کرده است


به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی

پیشکسوت فوتبال ایران معتقد است که این تیم می‌تواند رکورد افسانه‌ای را پیش از جام جهانی به نام خود کند.

مجید نامجو مطلق در گفت‌وگو با ایسنا در پاسخ به این سوال که عملکرد تیم ملی فوتبال ایران برابر ازبکستان چگونه بودt گفت: عالی بازی کردیم. باید این موفقیت را به جامعه فوتبال تبریک بگویم. اولین بار بود که بی‌دردسر به جام جهانی رفتیم. اگر بتوانیم در دو بازی بعدی گل نخوریم یک رکورد جاودانه را ثبت می‌کنیم و با یک رکورد افسانه‌ای راهی جام جهانی می‌شویم. پیش‌بینی می‌شد که تیم ما کمی استرس داشته باشد ولی کاردانی کی‌روش باعث شد بدون استرس بازی کنیم. معتقدم استراتژی کی‌روش در این بازی ایده‌آل بود. می‌دانست که ازبکستان در دفاع فشرده و در ضد حمله خطرناک است ولی راه آن‌ها را بسته بود و هیچ راه نفوذی برای آن‌ها نگذاشته بود. از طرفی روی قلب خط دفاعی ازبکستان هم برنامه داشت و دیدیم یک پنالتی هم از آنجا به دست آوردیم.

پیشکسوت فوتبال ایران درباره دو بازی پیش‌روی این تیم پیش از جام جهانی، گفت: معتقدم در مقابل کره جنوبی و سوریه باید با تمام قدرت به میدان برویم و از طرفی مواظب باشیم تا گل نخوریم تا رکورد افسانه‌ای ما ثبت شود. ما توانایی ثبت این رکورد را داریم.

نامجو مطلق در پایان و در پاسخ به این سوال که تیم ملی تا جام جهانی باید چه برنامه‌ای را در پیش بگیرد، گفت: به هر حال تیم ما این توقع را ایجاد کرده که برای سه بازی به جام جهانی نرود چون توانایی بازی‌های بیشتر را دارد. باید به فکر صعود باشیم، صعود از گروه‌مان. پس همه باید همت کنند و فدراسیون و باشگاه‌ها دست به دست هم بدهند تا اردوهای مناسب و بازی‌های تدارکاتی خوب برای تیم ملی در دستور کار قرار بگیرد.

انتهای پیام

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *