خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / پورعلی‌گنجی:‌ با کی‌روش می‌توانیم به جلو حرکت کنیم

پورعلی‌گنجی:‌ با کی‌روش می‌توانیم به جلو حرکت کنیم


به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی

مدافع تیم ملی گفت: با کی‌روش می‌توانیم رو به جلو حرکت کنیم و ۱۰ سال به عقب برنگردیم.

به گزارش ایسنا، مرتضی پورعلی‌گنجی پس از صعود تیم ملی به جام جهانی گفت: خدا را شکر می‌کنم که موفق شدیم به جام جهانی صعود کنیم. ما برای اینکه بتوانیم از مرحله گروهی جام جهانی هم بالا برویم باید بازی‌های تدارکاتی مهمی برگزار کنیم تا همه بازیکنان بخصوص جوانان آبدیده شوند.

مدافع تیم ملی ایران اضافه کرد: امیدوارم حمایت‌ها از تیم ملی ادامه‌دار باشد و بتوانیم با این حمایت‌ها و بازیکنان جوانی که خیلی از آن‌ها زیر ۲۵ سال سن دارند، موفق شویم.

ملی‌پوش کشورمان درباره ماندن کی‌روش اظهار کرد: رزومه کی‌روش نشان می‌دهد که او چه کار کرده و تا به حال موفق شدیم با او نتایج بسیار خوبی بگیریم. به نظر من بهتر است کاری کنیم که ۵ یا ۱۰ سال به عقب نرویم و با کی‌روش رو به جلو حرکت کنیم.

وی در مورد صعود ایران به جام جهانی به عنوان تنها تیمی که هیچ گلی دریافت نکرده است گفت: کی‌روش در تیم ملی شرایطی ایجاد کرده که تمام بازیکنان در همه بازیکنان می‌جنگند و در دفاع شرکت می‌کنند. خدا را شکر می‌کنم که ما گل نخوردیم و امیدوارم این روند ادامه‌دار باشد. ان‌شاءالله در بازی‌های بعدی هم محکم قدم برمی‌داریم و با اراده پیش می‌رویم که باز گل نخوریم.

انتهای پیام

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *