خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / عزت‌اللهی: ما ایرانی هستیم و می‌توانیم همه تیم‌ها را شکست دهیم

عزت‌اللهی: ما ایرانی هستیم و می‌توانیم همه تیم‌ها را شکست دهیم


به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی

بازیکن تیم ملی می‌گوید قطعا اگر برنامه‌های بلندمدت تیم ملی مو به مو اجرا شود، ایران می‌تواند از گروه خود در جام جهانی صعود کند.

به گزارش ایسنا، سعید عزت‌اللهی پس از پیروزی ۲ بر صفر تیم ملی مقابل ازبکستان که منجر به حضور پیاپی ایران در جام جهانی شد گفت: هیچ کاری نشد ندارد. ما می‌توانیم بزرگ‌ترین تیم‌ها را هم شکست دهیم. ایرانی بودن در این امر تاثیرگذار است.

او در پاسخ به این سوال که آیا تیم ملی می‌تواند در جام جهانی از گروه خود صعود کند اظهار کرد: قطعا اگر برنامه‌های بلند مدت تیم ملی مو به مو اجرا شود، می‌توانیم به این هدف برسیم.

بازیکن تیم ملی درباره اظهار نظر تاج مبنی بر حضور کی‌روش پس از جام جهانی در تیم ملی گفت: فکر کنم کارنامه کی‌روش دیگر مشخص است. ما پس از برزیل اولین تیمی هستیم که به جام جهانی صعود کردیم پس به نظرم این کار، کار درستی است.

عزت‌اللهی در پایان درباره سرنوشتش در باشگاه روستف اظهار کرد: هنوز هیچ چیز مشخص نیست و باید بروم و با آن‌ها صحبت کنم.

سعید عزت‌اللهی در پاسخ به این سوال که با توجه به حضورش در روسیه، آیا تیم ملی این کشور توانایی بالایی برای حضور در جام جهانی دارد، گفت: روس‌ها خودشان را برای میزبانی آماده کرده‌اند و می‌خواهند در جام جهانی بدرخشند ولی فکر می‌کنم تیم ما هم نمایش خوبی را در آنجا ارائه می‌دهد چون ما همدل هستیم.

وی در پایان و در پاسخ به سوالی درباره مصدومیتش در اواسط بازی با ازبکستان گفت: هر کس دیگری هم جای من بود با وجود مصدومیت تلاش می‌کرد تا با همه وجودش به میدان برود.

انتهای پیام

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *