پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 34562 23 خرداد 1396 ساعت [ 9:56 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بازتاب صعود ایران به جام جهانی در سایت فیفا

به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی سایت فیفا در گزارشی صعود ایران به جام جهانی روسیه را به خبر اصلی خود تبدیل کرد. به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال ایران موفق شد با برتری برابر ازبکستان، برای پنجمین بار جواز حضور در جام جهانی را به دست بیاورد. سایت فیفا در گزارشی درباره این بازی […]


به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی

سایت فیفا در گزارشی صعود ایران به جام جهانی روسیه را به خبر اصلی خود تبدیل کرد.

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال ایران موفق شد با برتری برابر ازبکستان، برای پنجمین بار جواز حضور در جام جهانی را به دست بیاورد.

سایت فیفا در گزارشی درباره این بازی نوشت: ایران اولین تیمی در قاره آسیاست که توانسته جواز حضور در جام جهانی روسیه را به دست بیاورد. این مهم بعد از پیروزی ۲ بر صفر برابر ازبکستان حاصل شد. گل اول سردار آزمون، ایران را در مسیر پیروزی در ورزشگاه آزادی تهران قرار داد و مهدی طارمی با گل دوم و دیرهنگام خود، این صعود را قطعی کرد.

این نتیجه، صعود ایران به عنوان یکی از دو تیم گروه A انتخابی جام جهانی را قطعی کرد. شاگردان کارلوس کی‌روش اکنون ۲۰ امتیاز در صدر جدول گروه دارند و بعد از ۸ بازی، با تیم سوم جدول رده‌بندی ۸ امتیاز اختلاف دارند.

این پنجمین صعود ایران به جام جهانی فوتبال است. آن‌ها قبلا در جام‌های جهانی ۱۹۷۸، ۱۹۹۸، ۲۰۰۶ و ۲۰۱۴ حاضر بودند و اکنون در کنار روسیه و برزیل، قهرمان ۵ دوره جام جهانی حضورشان در جام جهانی روسیه تابستان آینده، قطعی شده است.

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت