خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / تقوی: با گیتی پسند در مشهد بازی می‌کنیم

تقوی: با گیتی پسند در مشهد بازی می‌کنیم

به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی

سرپرست تیم فوتسال فرش آرای مشهد از پیشنهاد برگزاری دوستانه با شهروند خبر داد و گفت: ممکن است با گیتی پسند به جای اصفهان در مشهد دیدار دوستانه برگزار کنند.

اکبر تقوی در گفتگو با ایسنا درباره پیشنهاد باشگاه گیتی پسند برای برگزاری تورنمنت چهارجانبه با حضور تیم‌های تاسیسات دریایی، فرش آرا و ارژن شیراز در اصفهان، بیان کرد: گیتی پسند مذاکره‌ای با باشگاه فرش آرا داشته و قرار است ظرف امروز و فردا به آنها پاسخ دهیم. متاسفانه زمان برگزاری این مسابقات با شب‌های قدر همزمان شده و این کار را برای ما سخت می‌کند به همین دلیل به گیتی‌پسندی‌ها پیشنهاد دادیم تا در مشهد از آنها میزبانی کنیم هر چند آنها به پیشنهاد تاسیسات دریایی برای بازی در تهران جواب رد دادند اما شرایط ما در مشهد با تاسیسات دریایی در تهران فرق می‌کند.

سرپرست تیم فوتسال فرش آرای مشهد همچنین از پیشنهاد برگزاری بازی دوستانه با یکی دیگر از تیم‌های لیگ برتری خبر داد و افزود: با شهروند ساری مذاکره داشته‌ایم که دیداری تدارکاتی را با آنها برگزار کنیم. شنیده‌ام شهروند از امروز تمریناتش را آغاز می‌کند و بازی دو تیم می‌تواند برای هر دو طرف مفید باشد.

وی همچنین از تکمیل نفرات فرش آرا گفت و افزود: بازیکن خاصی مدنظرمان نیست اما شاید در فرصت باقیمانده از نقل و انتقالات یک بازیکن دیگر جذب کنیم. به هر حال امسال شرایط باشگاه‌ها طوری است که به دنبال صرفه‌جویی در هزینه‌ها هستند و فرش آرا نیز از ین قاعده مستثنی نیست.

تقوی در پایان از انتقال کامل بازی‌های فرش آرا در لیگ ۹۶ به سالن مدافعان حرم اشاره کرد و به ایسنا گفت: سال گذشته در اواخر فصل، بازی‌ها را به سالن مدافعان حرم انتقال دادیم که با استقبال خوب تماشاگران مواجه شد. امسال نیز رایزنی‌هایی را با مسئولان استان داشتیم که تمام بازی‌ها در این سالن برگزار شود. به هر حال اهالی منطقه‌ای که سالن مدافعان حرم در آنجا قرار دارد بسیار با اخلاق بوده و هیچ مشکل رفتاری در بازی‌های‌مان در مشهد نداشتیم.

انتهای پیام

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *