خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / مظلومی: بازی‌های سیزده به دری به درد تیم ملی نمی‌خورد

مظلومی: بازی‌های سیزده به دری به درد تیم ملی نمی‌خورد


به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی

پیشکسوت فوتبال ایران می‌گوید این تیم باید با تیم‌های بزرگ بازی کند تا در جام جهانی روسیه عملکرد خوبی داشته باشد.

پرویز مظلومی در گفت‌وگو با ایسنا درباره پیروزی تیم ملی ایران برابر ازبکستان و راهیابی به جام جهانی فوتبال گفت: این پیروزی را به مردم ایران تبریک می‌گویم. مهم صعود به جام جهانی بود که رخ داد. یک خسته نباشید به هواداران، کادر فنی و بازیکنان می‌گویم. آن‌ها عملکردی منطقی را ارائه دادند. درست است که بازی ایران و ازبکستان موقعیت‌های گلزنی زیادی نبود ولی مهم صعود ما به جام جهانی بود که خدا را شکر رخ داد.

او در پاسخ به این سوال که به نظرش تیم ملی برای جام جهانی نیاز به چه برنامه‌ای دارد، بیان کرد: ما باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنیم که حضورمان در جام جهانی محدود به سه بازی نشود. باید بازی‌های تدارکاتی خوبی را در نظر بگیریم. این که تاکنون نباخته‌ایم را باید به فال نیک بگیریم. تیم ما توانایی‌های زیادی دارد. از طرفی تعامل با باشگاه‌ها هم نباید فراموش شود چرا که از باشگاه‌ها، بازیکنان می‌توانند آماده‌تر به تیم ملی اضافه شوند. همان طور که گفتم بازی‌های تدارکاتی خوبی باید در دستور کار قرار بگیرد؛ بازی‌هایی که سنگین باشند. بازی‌های تدارکاتی سیزده به دری و تفریحی به درد نمی‌خورد. برای آماده شدن نیاز به بازی با تیم‌های بزرگ داریم.

پیشکسوت فوتبال ایران در پاسخ به این سوال که آیا می‌توان به دو بازی پیش روی ایران مقابل کره و سوریه به چشم بازی تشریفاتی نگاه کرد، گفت: ما باید با تمام قدرت مقابل کره و سوریه بازی کنیم. البته این خوب است که از بازیکنان دیگر هم استفاده کنیم. هرچند که این کار در حال حاضر انجام می‌شود. به هر حال تیم ما الان محدود به ۱۱ نفر نیست ولی نباید کره و سوریه را دست کم گرفت چون الان صدرنشینی ما از اهمیت بالایی برخوردار است و چه بهتر که ما با صدرنشینی راهی جام جهانی شویم.

انتهای پیام

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *