خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / زنان این سرزمین، همواره مشوق مردان با غیرت و با اراده تیم ملی فوتبال ایران هستند

زنان این سرزمین، همواره مشوق مردان با غیرت و با اراده تیم ملی فوتبال ایران هستند


به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی

بانوان کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در پیامی ضمن تبریک صعود تیم ملی فوتبال کشورمان به جام جهانی روسیه، عنوان کردند که اگرچه جای بانوان در جشن ورزشگاه آزادی خالی بود، ولی زنان این سرزمین، همواره مشوق مردان با غیرت و با اراده تیم ملی فوتبال ایران هستند.

به گزارش ایسنا، در پیام سیده فاطمه ذوالقدر، پروانه سلحشوری و طیبه سیاووشی آمده است:

«آنان که حماسه ملبورن را به یاد دارند می‌دانند که صعود تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی، همواره با بیم و امید همراه بوده است، شاید در آن هشت دقیقه وقت اضافی جهنمی در استرالیا کمتر کسی صعودی این چنین دلپذیر و عزتمندانه در سال 1396 را پیش بینی کرده باشد! صعودی پیش از موعد بدون حتی یک باخت!

گرچه جای بانوان در جشن علاقمندان حاضر در ورزشگاه آزادی خالی بود، ولی مادران و همسران و خواهران این سرزمین، اکنون و همواره مشوق و دعاگوی مردان با غیرت و با اراده تیم ملی فوتبال ایران هستند.

بانوان کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ایران، ضمن تشکر از زحمات بازیکنان و مسئولین  تیم ملی، صعود دلچسب و گوارا به جام جهانی فوتبال را به مردم ایران تبریک می گویند.»

انتهای پیام

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *