خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / نا امیدی سپاهان از جذب جپارف/ نظارت کرانچار بر نقل و انتقلات

نا امیدی سپاهان از جذب جپارف/ نظارت کرانچار بر نقل و انتقلات


به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی

سرمربی کروات سپاهان به ایران بازگشت تا خود بر وضعیت نقل و انتقالات پیش فصل نظارت داشته باشد.

به‌ گزارش ‌ایسنا، زلاتکو کرانچار که بعد از امضای قرارداد خود با سپاهان اصفهان به کشورش بازگشته بود، دیشب (دوشنبه) دوباره به اصفهان برگشت و قرار است از فردا تمرینات طلایی‌پوشان زیر نظر این مربی کروات آغاز شود.

مهدی اخوان در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان این که برای جذب برخی از بازیکنان منتظر بازگشت کرانچار به ایران بودیم، بیان‌ کرد: مسائلی هست که ابتدا باید نظر کرانچار را در موردش بدانیم. به‌ هر حال در فصل نقل‌ و انتقالات و جذب برخی از بازیکنان به مسائلی برخوردیم و نظر سرمربی برای ما مهم بود. به همین خاطر تا بازگشت کرانچار صبر کردیم و قرار است امروز در این مورد صحبت کنیم.

سرپرست سپاهان در پاسخ به این پرسش که آیا با جپارف در ایران مذاکره‌ای داشته‌اند یا نه؟ گفت‌: هیچ یک از اعضای باشگاه او را در ایران ندید و تماسی هم نگرفتیم. با وضعیتی که به وجود آمده بعید می‌دانم او در سپاهان بازی کند.

وی همچنین به بی‌اطلاعی از وضعیت حاج صفی اشاره کرد و گفت‌:  او باید به ما اطلاع می‌داد که می‌خواهد در ایران بازی کند یا نه اما هنوز تماسی با باشگاه نگرفته است. انتخاب اول حاج‌صفی در ایران باشگاه سپاهان است. با این حال هنوز از وضعیتش خبر نداریم.

اخوان در پاسخ به این پرسش که تمرین‌های سپاهان از چه روزی آغاز می‌شود و این تیم در ماه مبارک رمضان، چند نوبت تمرین می‌کند، به ایسنا گفت‌: هنوز کرانچار برنامه‌اش را برای فصل آماده‌سازی ارائه نداده ولی قرار است فردا اولین جلسه تمرینی برگزار شود.

انتهای پیام

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *