پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 3464 31 فروردین 1394 ساعت [ 20:15 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گزارش تمرین استقلال/ حضور افشارزاده و ناراحتی قلعه‌نویی در روزی که فکر بازیکنان خراب بود

بازیکنان تیم فوتبال استقلال در تمرین امروز به مدیرعامل باشگاه و اعضای هیئت مدیره اعلام کردند که به خاطر مشکلات مالی فکرشان خراب است و نمی‌توانند با آرامش در زمین بازی کنند.

تیفوسی:

گزارش تمرین استقلال

حضور افشارزاده و ناراحتی قلعه‌نویی در روزی که فکر بازیکنان خراب بود

خبرگزاری تسنیم: بازیکنان تیم فوتبال استقلال در تمرین امروز به مدیرعامل باشگاه و اعضای هیئت مدیره اعلام کردند که به خاطر مشکلات مالی فکرشان خراب است و نمی‌توانند با آرامش در زمین بازی کنند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تمرین امروز (دوشنبه) تیم فوتبال استقلال تحت تاثیر حضور بهرام‌ افشارزاده و اعضای هیئت مدیره استقلال برگزار شد.
* قرار بود تمرین ساعت ۱۸ آغاز شود اما به دلیل حضور اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل استقلال و صحبت‌هایی که آنها با بازیکنان و متعاقبا امیر قلعه‌نویی و بازیکنان با این اعضا داشتند تمرین با تاخیر ساعت ۱۸:۴۵ آغاز شد.
* پس از اینکه افشارزاده و مقداد نجف‌نژاد صحبت‌های خود را با بازیکنان انجام دادند امیر قلعه‌نویی از خبرنگاران و عکاسان خواست اجازه دهند بازیکنان با اعضای هیئت مدیره خصوصی صحبت کنند. خسرو حیدری به نمایندگی از بازیکنان به مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره گفت که بازیکنان مدت‌هاست پولی دریافت نکردند و تیم دچار مشکلات مالی است. یکی از بازیکنان استقلال به افشارزاده گفت که وقتی آرامش نداریم چطور می‌توانیم بازی کنیم که افشارزاده پاسخ داد پولی به حساب باشگاه واریز نشده که ما بخواهیم کوتاهی کنیم و به شما ندهیم. من نمی‌خواهم قول الکی به شما بدهم ولی این قول را به شما می‌دهم که پس از پایان این ۴ بازی مطالبات شما را پرداخت کنیم.
در این لحظات بازیکنان به مشکلات مالی تیمشان اشاره می‌کردند و گفتند که فکرشان خراب است و نمی‌توانند با تمرکز بازی کنند. همچنین امیر قلعه‌نویی با صحت صحبت بازیکنان به اعضای هیئت مدیره گفت که ما با همه شرایط تیم ساخته‌ایم و انتظار داریم بعضی موارد ما را اذیت نکند.
یکی از نکات قابل توجه حضور اعضای هیئت مدیره و افشارزاده در تمرین ناراحتی قلعه‌نویی بود به طوری که مشخص بود سرمربی استقلال از موضوعی ناراحت است و برخورد چندان گرمی با اعضای هیئت مدیره نداشت. قلعه‌نویی در مواقعی که افشارزاده و نجف‌نژاد صحبت می‌کردند با حالت ناراحت سرش پایین بود و منتظر بود آنها صحبت‌هایشان را به پایان برساند تا او حرف‌هایش را بزند.
*هنگامی که صحبت‌های بازیکنان و قلعه‌نویی با هیئت مدیره و مدیرعامل استقلال به پایان رسید، طرفداران استقلال به تشویق امیر قلعه‌نویی پرداختند. آنها همچنین بهرام افشارزاده و مقداد نجف‌نژاد را تشویق کرده و شعار «افشارزاده، امیرخان، استقلال قهرمان» سر دادند.
همچنین اعضای هیئت مدیره و افشارزاده با کادرفنی و بازیکنان استقلال عکس یادگاری انداختند.
* با توجه به اینکه مدتی است که بانوان می‌توانند در تمرینات استقلال حضور داشته باشند، حضور آنها به سوژه عکاسان حاضر در تمرین تبدیل شده بود.
* هواداران استقلال در بخشی از شعارهای خود با کنایه شعار «دوای درد آبی فقط ژنرال آبی» سر می‌دادند تا به نوعی به افشارزاده و هیئت مدیره اعلام کنند که خواستار حضور قلعه‌نویی برای فصل آینده هستند.
* کریم بوستانی مانند روز گذشته در تمرین آبی‌پوشان حضور نداشت.
* محور تمرین آبی‌پوشان گرم کردن زیر نظر مربی بدنساز، عبور از مانع و فوتبال درون تیمی بود.
* حدود ۱۰۰ نفر در تمرین آبی‌پوشان حضور داشتند که یکی از صحبت‌های آنها به اظهارات محمد نوری کاپیتان پرسپولیس برمی‌گشت که مدعی شده بود آندرانیک تیموریان را به پرسپولیس می‌برد.
به گزارش تسنیم، استقلال در هفته بیست و ششم مسابقات لیگ برتر روز جمعه هفته جاری در ورزشگاه آزادی به مصاف پدیده مشهد خواهد رفت.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت