خانه / خبرهای فوتبال خارجی / لیگ های خارجی / لیگ قهرمانان آسیا / هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا؛ پرسپولیسی‌ها با تاخیر وارد قطر شدند/ استقبال ویژه از برانکو

هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا؛ پرسپولیسی‌ها با تاخیر وارد قطر شدند/ استقبال ویژه از برانکو

هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا؛ پرسپولیسی‌ها با تاخیر وارد قطر شدند/ استقبال ویژه از برانکو

هواپیمای حامل کاروان تیم فوتبال پرسپولیس پس از ۳۵ دقیقه تاخیر، در فرودگاه دوحه قطر به زمین نشست.

http://media.mehrnews.com/d/2015/04/19/4/1666149.jpg?ts=1429521433592

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، کاروان سرخپوشان پایتخت پس از حضور در فرودگاه امام (ره) و انجام امور فرودگاهی از ساعت ۱۲:۳۰ با پرواز هواپیمای قطری، تهران را به مقصد دوحه ترک کرد.

هواپیمای حامل سرخپوشان ساعت ۱۴:۱۰ به وقت تهران در فرودگاه دوحه به زمین نشست که در این بین نماینده‌های تیم فوتبال لخویا قطر، پس از حضور اعضای تیم فوتبال پرسپولیس در فرودگاه دوحه، به استقبال آنها آمده و سرخپوشان را همراهی کردند.

انجام امور فرودگاهی کاروان تیم فوتبال پرسپولیس در فرودگاه دوحه کمتر از یک ساعت به طول انجامید و سرخپوشان پس از اتمام کارها و تحویل وسایل خود توسط نماینده‌های تیم میزبان سوار اتوبوس شده و راهی هتل شدند.

البته محمود خوردبین و برانکو ایوانکوویچ پس از ترک محوطه فرودگاه، قصد سوار شدن در اتوبوس تیم را داشتند که نماینده باشگاه لخویا از آنها خواست تا در ماشینی که باشگاه میزبان برای آنها تدارک دیده است، سوار شده و آنها نیز به اتفاق راهی هتل محل اقامت سرخپوشان شدند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *