پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 34735 24 خرداد 1396 ساعت [ 13:51 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

جلالی: خوشحالم حسینی به جمع ما اضافه شد

به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی سرمربی تیم فوتبال پیکان می‌گوید از این که مجتبی حسینی به عنوان مربی این تیم انتخاب شد خوشحال است. به‌ گزارش ‌ایسنا، مجید جلالی درباره پیوستن مجتبی حسینی به کادرفنی پیکان، اظهار کرد: خیلی خوشحالم که با جذب آقای حسینی توانستم یک گروه جوان، انرژیک و خوشفکر و از […]


به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی

سرمربی تیم فوتبال پیکان می‌گوید از این که مجتبی حسینی به عنوان مربی این تیم انتخاب شد خوشحال است.

به‌ گزارش ‌ایسنا، مجید جلالی درباره پیوستن مجتبی حسینی به کادرفنی پیکان، اظهار کرد: خیلی خوشحالم که با جذب آقای حسینی توانستم یک گروه جوان، انرژیک و خوشفکر و از همه مهم‌تر با صداقت را در کنار خودم داشته باشم و مسلما این اتفاق می‌تواند کمکی فوق‌العاده‌ برای پیشرفت بازیکنان جوانی که ما در حال‌ ‌اضافه کردن آنها به پیکان هستیم باشد.

وی افزود: پس از این که پور غلامی از جمع ما جدا شد، به دنبال گزینه‌ای بودم که بتواند با شرایط فعالانه کادرفنی ما سازگار  باشد و در کنار ما قرار بگیرد. کادرفنی تیم ما تمام وقت و اغلب روزی ۱۲ ساعت کار می‌کند. من در همین راستا با دو مربی خوب و جوان صحبت کردم که در نهایت با همفکری باشگاه، جمع بندی ما روی آقای حسینی شد. او انرژی فراوانی صرف کارش می‌کند و فکر جستجوگری دارد. ضمن این که علاقه او به کار با مربیان جوان می‌تواند در راستای دغدغه‌های من باشد. در مجموع با توجه به اهدافی که ما برای آینده داریم یک همکار بسیار خوب به کادرفنی با کیفیتی ‌اضافه کردیم و من از این موضوع واقعا خوشحالم.

وی خاطر نشان کرد: می‌خواهم از اینجا از مربیانی که در فصل گذشته در کنار ما بودند و با صداقت تمام کنار ما کار کردند از صمیم قلب تشکر کنم و برای‌شان بهترین‌ها را آرزو می‌کنم.

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت