پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 34739 24 خرداد 1396 ساعت [ 14:23 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اعزام تیم‌های فوتسال مردان و زنان ایران به بازیهای داخل سالن آسیا

به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی در ادامه نشست های مسئولان کمیته ملی المپیک با فدراسیون های نامزد اعزامی به بازی‌های داخل سالن آسیا، صبح امروز (چهارشنبه) این نشست با حضور مسئولان کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال در محل کمیته برگزار شد. به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، این نشست […]


به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی

در ادامه نشست های مسئولان کمیته ملی المپیک با فدراسیون های نامزد اعزامی به بازی‌های داخل سالن آسیا، صبح امروز (چهارشنبه) این نشست با حضور مسئولان کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال در محل کمیته برگزار شد.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، این نشست که با حضور کیومرث هاشمی رییس کمیته ملی المپیک، اصغر رحیمی رییس مرکز نظارت بر تیم‌های  ملی و سرپرست کاروان اعزامی، ترابیان رییس کمیته توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی فدراسیون، خانم اسلامیان و عبداللهی مدیران بین‌الملل و روابط عمومی کمیته برگزار شد، رییس کمیته ملی المپیک ابراز داشت: تیم‌ ‌ملی فوتسال مردان در چهار دوره گذشته یکی از تیمهای قدرتمند اعزامی بوده و همواره برای کشورمان مدال طلا کسب کرد و امیدواریم که در این دوره نیز بتوانند این موفقیت را بدست آوردند همپچنین فوتسال بانوان کشورمان نیز در دوره گذشته رقابت‌های خوبی از خود به نمایش گذاشته و در ثانیه های پایانی و با بدشانسی به مدال نقره دست یافت.

وی ادامه‌ داد: با توجه به این که  در این دوره سیاست ما اعزام تیم‌های  کیفی و مدال آور است امیدواریم تمهیداتی اندیشیده شود تا فوتسال بانوان کشومان نیز بتوانند به مدال طلا دست یابند. البته ما در اعزام تیم‌ها  به دلیل وضعیت پروازی کشور میزبان ناچاریم جهت کاهش زمان اعزام تیم‌ها  به عشق آباد، ابتدا تیم‌ها  را راهی مشهد و سپس از راه زمینی به محل برگزاری بازیها ببریم.

هاشمی در ادامه‌ تصریح کرد: بدون تردید اعزام قدرتمندانه دو تیم‌ ‌ملی فوتسال  مردان و زنان و کسب مدال طلا برای ما خیلی ارزشمند است و امیدواریم دو تیم طلایی فوتسال مردان و زنان بتوانند در این رقابت‌ها به سکوی قهرمانی دست یابند.

در ادامه اصغر رحیمی سرپرست کاروان اعزامی و رییس مرکز نظارت بر تیم‌های  ملی اظهار کرد:  فوتسال همواره جزو بهترین تیم‌های  اعزامی کشورمان به بازی‌های  داخل سالن بود و امیدواریم جهت ثبت نام اولیه، اسامی نفرات فوتسال زنان و مردان هر چه زودتر طی روزهای آینده بدستمان برسد.

رحیمی تصریح کرد:منوال بر این است که جهت هماهنگی هر چه بهتر در این زمینه هر فدراسیون یک نفر را برای ارتباط با کمیته معرفی کند که بعد از صحبت‌های  انجام شده آقای ترابیان به عنوان مسئول فدراسیون فوتبال جهت ارتباط با کمیته و سرپرست کاروان اعزامی به بازی های داخل سالن انتخاب شدند.

سپس ترابیان رییس کمیته توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی خاطر نشان کرد: طی سال‌های  اخیر در قاره آسیا فوتسال رشد قابل توجهی داشته و کشورهایی همچون، ژاپن، ازبکستان،عراق و تایلند سرمایه‌گذاری خوبی در این زمینه  داشته اند و قطعا در این دوره شرایط سخت تر از ادوار گذشته خواهد بود.

وی ادامه‌ داد: در این دوره از رقابت‌های تیم‌ ‌ملی فوتسال مردان را با تلفیقی از بزرگسالان و امید و نفرات با انگیزه راهی عشق آباد می‌کنیم  و در بخش بانوان نیز که نمایندگان کشورمان به تازگی در آسیا خوش درخشیدند همان تیم را با تغییراتی که در کادر فنی انجام می دهیم راهی بازی‌های  داخل سالن می‌کنیم  تا هر دو تیم بتوانند به نشان طلا دست یابند.

ترابیان در خاتمه ابراز داشت: قطعا با برنامه‌ریزی و حمایت های کمیته ملی المپیک تمام هدفمان کسب دو نشان طلای فوتسال بانوان و آقایان خواهد بود و برای دستیابی به این هدف یعنی قهرمانی در دو بخش مردان و زنان از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد.

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت