خانه / اخبار فوتبال ایران / تبریک رئیس فدراسیون فوتبال روسیه به تیم ملی ایران

تبریک رئیس فدراسیون فوتبال روسیه به تیم ملی ایران

به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی

ویتالی موتکو، رئیس فدراسیون فوتبال روسیه با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال ایران، صعود تیم ملی به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را تبریک گفت.

به‌ گزارش ‌ایسنا، رئیس فدراسیون فوتبال روسیه با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال ایران، صعود تیم ملی به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را تبریک گفت. متن پیام تبریک ویتالی موتکو ، رئیس فدراسیون فوتبال روسیه به شرح زیر است:

اجازه بدهید از جانب فدراسیون فوتبال روسیه و خودم به خاطر صعود خیره کننده و درخشان تیم ملی شما به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به شما تبریک بگویم. 

پیروزی شما در شب دوشنبه موجب شور و شعف تمام ایرانیان شد و آنها را پس از مسابقه به خیابان‌ها کشاند و به یک‌باره شروع به شادی در خیابان‌های تهران و سراسر کشور کردند. همچنین برای نخستین مرتبه ایران به طور متوالی به جام جهانی صعود کرد.

ما بسیار خرسندیم که شما تابستان آینده به روسیه خواهید آمد و به شما اطمینان می‌دهیم که حداکثر تلاش خود را جهت ایجاد راحت‌ترین و مناسب‌ترین شرایط برای تیم‌ ‌ملی ایران، هیات همراه و هواداران شما انجام خواهیم داد.

شما فرصت بی‌نظیری جهت آشنایی با تاریخ و فرهنگ غنی کشور ما به دست خواهید آورد و از مهمان‌نوازی مردم روسیه لذت خواهید برد.

به روسیه خوش آمدید.

انتهای پیام

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *