پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 34798 25 خرداد 1396 ساعت [ 0:32 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

واران: کاری کردم که بوفون و مارادونا نکردند

به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی به گزارش خبرگزاری مهر، رافائل واران، مدافع فرانسوی تیم فوتبال رئال مادرید که به همراه تیمش به قهرمانی لالیگا و لیگ قهرمانان رسیدن برای بازی‌های ملی به زادگاهش بازگشته است. وی اخیرا در مصاحبه‌ای با فرانس فوتبال گفته: کسانی که باعث شدند تیم ما تبدیل به تیمی با ذات […]


به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی

به گزارش خبرگزاری مهر، رافائل واران، مدافع فرانسوی تیم فوتبال رئال مادرید که به همراه تیمش به قهرمانی لالیگا و لیگ قهرمانان رسیدن برای بازی‌های ملی به زادگاهش بازگشته است.

وی اخیرا در مصاحبه‌ای با فرانس فوتبال گفته: کسانی که باعث شدند تیم ما تبدیل به تیمی با ذات برنده و روحیه فوق‌العاده شود راموس، رونالدو و مارسلو بودند. زیدان هم توانست با بازگرداندن آرامش و صبر به تیم در این زمینه تاثیرگذار بود. او همیشه کم صحبت می‌کند، اما وقتی حرف می‌زند نکات مهمی را بازگو می‌کند. 

واران همچنین درباره قهرمانی تیمش در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا و بالا بردن جام قهرمانی گفت: فوتبالیست‌های بزرگی هستند که نتوانستند این جام را بالای سر ببرند، مثل بوفون، مارادونا، زلاتان و رونالدو نازاریو. هرگز فکر نمی‌کردم که من بتوانم به آن برسم و خوب است که هنوز هم زمان زیادی برای بازی کردن دارم. دیگر بچه نیستم، حالا یک فوتبالیست هستم و باید برای رسیدن به رکوردها و موفقیت‌ها تلاش کنم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت