خانه / اخبار فوتبال ایران / محمود کریمی: به درخواست کرانچار به سپاهان برگشتم

محمود کریمی: به درخواست کرانچار به سپاهان برگشتم


به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی

مربی تیم فوتبال سپاهان در خصوص وضعیت سپاهان برای فصل جدید لیگ گفت: سپاهان هنوز جای کار دارد تا شکل و شمایل یک تیم مدعی را به خود بگیرد.

به گزارش ایسنا، محمود کریمی در حاشیه نخستین تمرین آماده‌سازی تیم فوتبال سپاهان برای حضور در لیگ هفدهم، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: درست است که تازه شروع کردیم فکر می‌کنم سپاهان هنوز جای کار دارد تا شکل و شمایل یک تیم مدعی را به خود بگیرد البته برای شروع خوب بود و امیدوارم سپاهان این فصل پایان خوبی هم داشته باشد.

وی افزود: برخی بازیکنان لیست کرانچار جذب شده و بعضی هم جذب نشده‌اند. مشکلی هم با بازیکنانی که قرادادشان به اتمام رسیده داریم که اگر قرارداد خود را تمدید نکنند کمی به مشکل برمی‌خوریم و تیم ناقص می‌شود.

کریمی در خصوص حضور مجدد در ترکیب کادر فنی سپاهان گفت: از نظر فنی از تیم دور بودم ولی من جزء خانواده سپاهان هستم. مدتی بازیکن سپاهان بودم و بعد مربی شدم و بعد هم هوادار و الان دوباره مربی شدم. با شناختی که از کرانچار داشتم دوباره به تیم برگشتم و امیدوارم برای سپاهان مثمرثمر باشم.

وی مشغله کاری را دلیل غیبتش در ۶ بازی پایانی فصل گذشته عنوان کرد و خاطر نشان کرد: کمی مشغله داشتم و از کرانچار اجازه گرفتم که نباشم. البته کرانچار به من گفت اصراری ندارم در این ۶ بازی در سپاهان باشی ولی اگر ماندم دوست دارم برگردی که من هم اطاعت کردم.

انتهای پیام

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *