پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 34850 26 خرداد 1396 ساعت [ 12:22 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

میثاقیان: دوست ندارم رابطه پدیده و سیاه‌جامگان وارد حاشیه شود

به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان می‌گوید اشتباه هافبک دفاعی این تیم در امضای قرارداد با پدیده به علت بی‌تجربگی بوده و دوست ندارد رابطه باشگاهش با این باشگاه وارد حاشیه شود. اکبر میثاقیان، سرمربی سیاه‌جامگان در گفت‌وگو با ایسنا، درباره وضعیت نقل‌ و انتقالات تیمش، اظهار کرد: خدا را شکر […]


به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی

سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان می‌گوید اشتباه هافبک دفاعی این تیم در امضای قرارداد با پدیده به علت بی‌تجربگی بوده و دوست ندارد رابطه باشگاهش با این باشگاه وارد حاشیه شود.

اکبر میثاقیان، سرمربی سیاه‌جامگان در گفت‌وگو با ایسنا، درباره وضعیت نقل‌ و انتقالات تیمش، اظهار کرد: خدا را شکر تا به این جای کار عملکرد بدی نداشتیم. به‌ هر حال وسع تیم ما همین است و نمی توانیم خریدهای میلیاردی انجام دهیم. سعی کردیم از بازیکنان مستعد و با انگیزه لیگ یک و مشهدی استفاده کنیم. ما نمی‌خواهیم اتفاقات پارسال تکرار شود و در تعدات مالی تیم بدقولی صورت بگیرد.

وی درباره گوران یرکوویچ افزود: این بازیکن به علت دوری مسافت، یک‌شنبه به مشهد می‌آید. او فصل گذشته عملکرد خوبی را با تیم داشته است و تعامل خوبی با باشگاه دارد. یک‌شنبه با او به توافقات نهایی خواهیم رسید و به امید خدا قراردادش را تمدید خواهیم کرد.

سرمربی سیاه‌جامگان درباره شرایط تمرین این تیم، اظهار کرد: حدود یک هفته‌ای می‌شود که تمرین‌های خود را شروع کرده‌ایم و در حال‌ حاضر بچه‌ها از آمادگی خوبی برخوردار هستند. دو زمین تمرینی در پارک ملت و جهاد کشاوری داریم که تیم‌ ‌ اصلی بیش‌تر در جهاد تمرین می‌کند و پارک ملت را در اختیار تیم‌ ‌جوانان قرار داده‌ایم.

میثاقیان در پایان درباره اختلاف پیش آمده بین دو باشگاه مشهدی سیاه‌جامگان و پدیده، تصریح کرد: این دو تیم‌ ‌ نمایندگان مشهد در لیگ برتر هستند و نباید اختلافی بین آن‌ها وجود داشته باشد. من خود را وارد جریان حقوقی ماجرای مصطفی احمدی نمی‌کنم، اما این بازیکن یک اشتباهی کرد و باید از او گذشت. احمدی بازیکن خوبی است، اما به علت نداشتن تجربه، کوتاهی کرده است. من احترام زیادی برای باشگاه پدیده قائل هستم و به آقای مهاجری ارادت دارم، اما دوست ندارم رابطه خوب باشگاه ما با این باشگاه وارد حاشیه شود.

چندی پیش مصطفی احمدی، هافبک دفاعی تیم فوتبال سیاه‌جامگان پس از امضای قرارداد با باشگاه پدیده، از کار خود پشیمان شد و تصمیم گرفت قراردادش را با سیاه‌جامگان تمدید کند.

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت