خانه / اخبار فوتبال ایران / گل‌محمدی: هر کس به تمرین نیاید دیگر بازیکن تراکتورسازی محسوب نمی‌شود

گل‌محمدی: هر کس به تمرین نیاید دیگر بازیکن تراکتورسازی محسوب نمی‌شود


به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی

سرمربی جدید تراکتورسازیان معتقد است هر کسی که در تمرین فردا (شنبه) تراکتورسازی حاضر نشود، دیگر بازیکن این تیم محسوب نمی‌شود.

به گزارش ایسنا، یحیی گل محمدی، سرمربی باشگاه تراکتورسازی تبریز در آستانه آغاز تمرینات این تیم گفت: تمرینات تیم ما از فردا با حضور همه بازیکنان آغاز می‌شود و هر کس به تمرین نیاید دیگر بازیکن تراکتورسازی محسوب نمی‌شود.

او درباره روند تمدید قرارداد بازیکنان این باشگاه گفت: من ابتدا از بازیکنانی که در این موقعیت ویژه شرایط باشگاه را درک کردند و قرارداد خودشان را تمدید کردند یا به هر شکل با باشگاه به توافق رسیدند تشکر می‌کنم. بازیکنانی مثل مهدی کیانی، محمد نوری و فرزاد حاتمی بدون آن که هیچ وجهی از باشگاه دریافت کرده باشند قرارداد خودشان را تمدید کردند و تعصب‌شان را به این تیم نشان دادند. از سایر بازیکنان هم درخواست کردم این شرایط را درک کنند و از روز اول تمرینات در کنار هم باشیم. خبر خوب برای هواداران این که بعد از صحبت‌هایی که با محمد ابراهیمی داشتیم خوشبختانه مشکلات حل شده و ابراهیمی هم فردا در تمرین کنار ما خواهد بود.

سرمربی تراکتورسازی اضافه کرد: من از همه بازیکنانی که در فصل گذشته پیراهن تراکتورسازی را بر تن داشتند و برای این تیم زحمت کشیدند تشکر می‌کنم اما با توجه به شرایطی که پیش آمده ما در موقعیت خاصی قرار داریم و باید تمرینات را با حضور همه اعضای تیم شروع کنیم. به همین دلیل از همه بازیکنان می خواهم فردا در اولین تمرین حضور داشته باشند و هر بازیکنی که در این تمرین حاضر نشود قطعا از تراکتورسازی جدا شده و دیگر بازیکن ما محسوب نمی‌شود. اگر با تیم قرارداد دارند می‌توانند تیم جدید خودشان را معرفی کنند و اگر هم قرارداد ندارند برای آن‌ها آرزوی موفقیت می‌کنم.

گل‌محمدی هم‌چنین در گفت‌وگو با سایت باشگاه تراکتورسازی گفت: تراکتورسازی آن‌قدر بزرگ هست که منتظر کسی نمی‌ماند. سرمایه اصلی باشگاه هواداری است که در هر شرایطی کنار تیم محبوبش می‌ماند و این روزهای سخت هم سپری خواهد شد اما همه ما باید به خوبی بدانیم پیراهن تراکتورسازی قیمت دارد و تعصب بازیکنان در شرایط سخت مشخص می‌شود. به همین دلیل از همه بازیکنان تیم انتظار دارم فردا در تمرین حضور داشته باشند. هر بازیکنی هم که نیاید امیدوارم در تیم بعدی خودش موفق باشد. ما با اعتماد به بازیکنان جوان و بومی کار خودمان را آغاز می‌کنیم و به این تیم اعتماد داریم همان‌طور که هوادار به تیم محبوب خودش ایمان دارد و می‌داند تراکتورسازی در هر شرایط و موقعیتی بزرگ می‌ماند.

انتهای پیام

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *