پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 34868 26 خرداد 1396 ساعت [ 17:24 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

نورافکن: منصوریان در تمدید قراردادم خیلی نقش داشت

به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی هافبک جوان استقلال دلیل تمدید قراردادش را با این تیم، اجازه حضور در جام جهانی جوانان اعلام کرد. به گزارش ایسنا، امید نورافکن بعد از تمدید قراردادش به مدت دو سال با استقلال، گفت: من بازیکن استقلال هستم و از این که قراردادم را با این باشگاه تمدید کردم، […]


به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی

امید نورافکن

هافبک جوان استقلال دلیل تمدید قراردادش را با این تیم، اجازه حضور در جام جهانی جوانان اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، امید نورافکن بعد از تمدید قراردادش به مدت دو سال با استقلال، گفت: من بازیکن استقلال هستم و از این که قراردادم را با این باشگاه تمدید کردم، بسیار خوشحالم و به این مساله افتخار می‌کنم. بیش‌ترین شخصی که در تمدید قراردادم نقش داشت، علیرضا منصوریان بود زیرا فصل گذشته خیلی حمایتم کرد و مجوز حضورم در تیم ملی جوانان را برای شرکت در جام جهانی صادر کرد که هرگز فراموش نمی‌کنم.
او افزود: قرارداد خود را به مدت ٢ فصل دیگر با استقلال تمدید کردم و سعی می‌کنم بهترین عملکرد را داشته باشم. همه سعی و تلاش من این است که در تمرینات و مسابقات عملکرد مطلوب و مورد رضایت کادر فنی را داشته باشم. استقلال با حمایت‌های مدیریت، تلاش کادر فنی و بازیکنان و حمایت‌های هواداران، در هر ٣ جام مدعی خواهد بود. از نظر شخصی هم امیدوارم بتوانم رو به رشد عمل کنم و شرایط بهتری از قبل داشته باشم.
نورافکن در پایان اضافه کرد: از افتخاری و توفیقی هم نهایت تشکر را دارم زیرا حمایتم کردند. در یک هفته اخیر افتخاری، منصوریان و توفیقی پیگیر کار تمدید قراردادم بودند. من شرایط جدایی هم داشتم اما به خاطر استقلال و هوادارانش با افتخار ماندم. امیدوارم زحمات و اعتماد این آقایان را در طول فصل جبران و هواداران را خوشحال کنم.
انتهای پیام

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت