خانه / اخبار فوتبال ایران / افتخاری: بی سروصدا بازیکن می‌گیریم/ یکی، دو روز دیگر با ابراهیمی تمدید می‌کنیم

افتخاری: بی سروصدا بازیکن می‌گیریم/ یکی، دو روز دیگر با ابراهیمی تمدید می‌کنیم


به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی

مدیرعامل باشگاه استقلال می‌گوید این باشگاه بی سر و صدا در فصل نقل و انتقالات در حال فعالیت است.

به گزارش ایسنا، سیدرضا افتخارى درباره آخرین وضعیت استقلال در فصل نقل و انتقالات گفت: تمدید قرارداد با بازیکنان را آغاز کرده ایم و روز جمعه با امید نورافکن براى دو فصل قراردادش را تمدید کردیم.

وى افزود: هواداران نگران نباشند چرا که مذاکره با سایر بازیکنانى که قراردادشان پایان یافته ادامه دارد و به زودى با آنان تمدید خواهیم کرد.

مدیرعامل باشگاه استقلال ادامه داد: به عنوان مثال با امید ابراهیمى به توافق اولیه رسیده‌ایم و ظرف یکی، دو روز آینده رسما با او تمدید خواهیم کرد.

افتخارى همچنین با اشاره به ادامه مذاکره با بازیکنان جدید گفت: اخبار بسیار خوبى براى هواداران داریم و هر چند بی سر و صدا در حال اقدام در نقل و انتقالات هستیم اما بازیکنان ارزشمندى را به خدمت خواهیم گرفت که متعاقبا به اطلاع استقلالی‌ها خواهیم رساند.

مدیرعامل باشگاه استقلال به حضور مک درموت دستیار کى‌روش در باشگاه نیز اشاره کرد و گفت: اگر مشکل خاصى پیش نیاید قرارداد با او امروز منعقد مى‌شود و کارش را به عنوان کمک منصوریان آغاز خواهد کرد.

وى در پایان از تسویه حساب با ساموئل خبر داد و گفت: آخرین قسط او را هفته پیش پرداخت کردیم و عملا با مستثنى کردن پروپیچ که رسیدگى به پرونده ‌ش در CAS یکسال طول خواهد کشید، مطالبات بازیکنان خارجى که پیش از مدیریت من به فیفا رفته بود را تسویه کردیم.

انتهای پیام
 

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *