پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 34921 27 خرداد 1396 ساعت [ 21:18 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

توصیف نشریه بلژیکی از کاوه رضایی به قلم آلویس نانگ

به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی مهاجم استقلال خوزستان درباره پیوستن کاوه رضایی به شارلوا مطلبی را در اختیار نشریه بلژیکی قرار داد. به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از DH  بلژیک، کاوه رضایی  مهاجم تیم فوتبال استقلال در فصل گذشته به یک‌باره تصمیم گرفت که فوتبالش را در اروپا ادامه‌ دهد و به همین […]


به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی

مهاجم استقلال خوزستان درباره پیوستن کاوه رضایی به شارلوا مطلبی را در اختیار نشریه بلژیکی قرار داد.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از DH  بلژیک، کاوه رضایی  مهاجم تیم فوتبال استقلال در فصل گذشته به یک‌باره تصمیم گرفت که فوتبالش را در اروپا ادامه‌ دهد و به همین خاطر شارلوای بلژیک را به عنوان مقصد بعدی خود انتخاب کرد.

آلویس نانگ، مهاجم استقلال خوزستان که در فوتبال ایران بازی می‌کند درباره این اتفاق به نشریه DH بلژیک گفت‌: شاید برای هواداران بلژیکی که برای بار اولین بار نام کاوه رضایی را می‌شنوند، تلفظ نام او سخت باشد. با این حال این بازیکن گلزن که با امضای قراردادی دو ساله به شارلوا پیوست توانسته در خط حمله به خوبی برای تیم فوتبال استقلال خودش را نشان دهد.

رضایی فصل گذشته توانست گل‌های خوبی را برای استقلال به ثمر برساند. او با گل‌های خوبش به استقلال کمک کرد که در پایان فصل به رتبه خوبی دست یابد و در نهایت در صفحه اینستاگرام، خداحافظی خودش از تیم فوتبال استقلال را به هواداران این تیم اعلام کرد و حالا باید منتظر حضور او در شارلوا بلژیک باشیم.

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت