پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 3493 1 اردیبهشت 1394 ساعت [ 20:06 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

برانکو: به قطر آمده‌ایم که قوی بازی کنیم و دست پر بازگردیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به قطر آمده‌ایم که خیلی قوی بازی کنیم و با دست پر به تهران باز گردیم.

تیفوسی:

برانکو: به قطر آمده‌ایم که قوی بازی کنیم و دست پر بازگردیم

 

1429491385915_IMG_0252.jpg

 

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به قطر آمده‌ایم که خیلی قوی بازی کنیم و با دست پر به تهران باز گردیم.

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ به همراه رضا چلنگر و محمد نوری در کنفرانس خبری پیش از دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و لخویا حضور یافت و به سوالات فنی درباره این دیدار پاسخ داد.

سرمربی پرسپولیس ابتدا گفت: قبل از هر چیز سلام می‌کنم به حضور رسانه‌های محترم و می‌خواهم تبریک بگویم به شما به خاطر کسب مقام قهرمانی تیم لخویا در لیگ ستارگان قطر.

وی افزود: فردا بازی قابل توجه و تاثیرگذاری را در مرحله گروهی برگزار می‌کنیم چون هم ما و هم لخویا میل داریم که به عنوان تیم صدرنشین به دور دوم لیگ قهرمانان آسیا صعود کنیم و آنچه کار را بر ما سخت می‌کند آن است که تیم لخویا در باد قهرمانی در لیگ ستارگان قطر در حال پرواز است و قطعا با این چنین انگیزه‌ای برابر ما ظاهر می‌شود.

برانکو تصریح کرد: پرسپولیس و لخویا هر دو در بازی فردا به دنبال نتیجه برد و کسب حداکثر امتیاز خواهند بود، چون با کسب نتیجه خوب و حتی برد می‌توانیم راه صعود به مرحله دوم را هموارتر کنیم و این انگیزه می‌تواند یک طراوت مضاعفی را به تیم‌ها ببخشد.

سرمربی پرسپولیس در ادامه خاطرنشان کرد: به طور قطع فردا می‌توانیم شاهد یک بازی مبهم و در هاله‌ای از ابهام و بسیار سخت و مشکل باشیم چرا که آنها انگیزه دارند و ما هم می‌خواهیم صدرنشینی‌مان را حفظ کنیم.

ایوانکوویچ در خصوص سوالی مبنی بر اینکه تیم بنیادکار کمترین امتیاز را دارد و سه تیم دیگر نزدیک به هم حرکت می‌کنند، گفت: درست است که آنها کمترین امتیاز را دارند اما قطعا تیم ضعیفی نیستند و به لحاظ فنی بسیار خوب کار کردند اما نتیجه لازم را نگرفتند.

برانکو در مورد امتیاز این بازی گفت: ما فقط نیاز به یک امتیاز داریم. الان در حال حاضر در بهترین موقعیت در گروه خودمان هستیم. لخویا هم درست است که شکست داشته اما تیم بسیار خوب و قوی است و مطمئنا ما بازی راحتی مقابل این تیم نداریم.

برانکو ایوانکوویچ در ادامه افزود: پرسپولیس تیم بزرگی است و همیشه بزرگ خواهد بود. ما به قطر آمده‌ایم که خیلی قوی بازی کنیم و با دست پر به تهران باز گردیم. البته مایکل لادروب تیم خوبی ساخته که خیلی خوب بازی می‌کند، تاکتیک خوبی دارد و در کارهای گروهی نمایش خوبی دارد.

سرمربی پرسپولیس در پایان گفت: امیدوارم بازی خوبی از هر دو تیم شاهد باشیم و بتوانیم به همراه هم به دور دوم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا صعود کنیم چرا که لیاقت آن را داریم.

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت