خانه / اخبار فوتبال ایران / تیم ملی امید بدون سرمربی و بازیکن در راه مسابقات آسیایی

تیم ملی امید بدون سرمربی و بازیکن در راه مسابقات آسیایی

به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی

تیم ملی امید در فاصله یک ماه تا شروع رقابت‌های مقدماتی زیر ۲۳ سال آسیا، در بلاتکلیفی کامل به سر می‌برد و فدراسیون فوتبال هیچ اقدام درخور توجهی انجام نداده است.

به گزارش ایسنا، در حالی که هفته گذشته جلسه کمته فنی و هیات رییسه فدراسیون فوتبال درباره مربیان تیم‌های پایه از جمله تیم ملی امید برگزار شده، هنوز خبری از معرفی مربیان تیم‌های ملی نیست. هرچند هفته گذشته فدراسیون فوتبال درباره انتخاب امیر حسین پیروانی به جمع بندی رسید. این تیم کمتر از یک ماه تا شروع رقابت‌های مقدماتی زیر ۲۳ سال فوتبال آسیا زمان دارد و تاکنون هم بسیار دیر شده است.

اگر امروز هم سرمربی تیم ملی امید انتخاب شود، قطعا نیاز به بررسی و انتخاب بازیکن دارد؛ در کنار آن باید برنامه‌ریزی مناسبی را هم برای تیم ملی انجام دهد که بدون شک این برنامه‌ریزی نیازمند زمان زیادی است. نخستین دیدار تیم ملی ۲۸ تیرماه برگزار می‌شود و این تیم باید ۲۳ تیر ماه ایران را به مقصد قرقیزستان ترک کند.

تا چند سال قبل، چنین برنامه‌هایی برای تیم‌های ملی انجام می‌شد که حاصل آن‌ها نتیجه‌ای جز شکست برای تیم ملی نبود به خصوص که تیم ملی امید ایران چندین دهه است که نمی‌تواند به المپیک برسد.

نمونه بسیار خوب برای داشتن برنامه ریزی، تیم ملی فوتبال بزرگسالان ایران است که کارلوس کی‌روش توانسته با یک برنامه‌ریزی بهترین‌ها را به همراه تیم ملی داشته باشد اما گویا این برنامه‌ریزی‌ها از دیدگاه فدراسیون فوتبال اهمیتی ندارند.

این در حالی است که مسئولان فدراسیون فوتبال بارها عنوان کرده‌اند که نخستین اولویت این تیم بعد از دیدار ایران و ازبکستان، رقابت‌های قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا است اما اکنون کمتر از یک ماه تا اعزام تیم ملی باقی مانده و هیچ اردویی برای تیم ملی مشخص نشده است.

انتهای پیام

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *