پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 34949 28 خرداد 1396 ساعت [ 4:01 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اخوان: شاید علی کریمی به سپاهان بیاید/ حسن‌زاده در نیم‌فصل نخست بازی نمی‌کند

به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی سرپرست تیم سپاهان در خصوص شایعه پیوستن علی کریمی به سپاهان گفت: من این موضوع را رد یا تأیید نمی‌کنم، مذاکره با کریمی در برنامه‌های ما است و در صورت توافق، این بازیکن در فصل آینده پیراهن سپاهان را به تن خواهد کرد. مهدی اخوان در گفت و گو […]


به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی

سرپرست تیم سپاهان در خصوص شایعه پیوستن علی کریمی به سپاهان گفت: من این موضوع را رد یا تأیید نمی‌کنم، مذاکره با کریمی در برنامه‌های ما است و در صورت توافق، این بازیکن در فصل آینده پیراهن سپاهان را به تن خواهد کرد.

مهدی اخوان در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: برای حضور پر قدرت و گرفتن سهمیه آسیایی،  بازیکنان بسیار خوب و با کیفیتی با پیراهن تیم سپاهان به میدان خواهند رفت. تا کنون ۹۰ درصد لیستی که سرمربی تیم به باشگاه داده است، قطعی شده و تنها چند مورد باقی مانده است که در صورت نیاز و ایجاد شرایط مناسب آن‌ها نیز عملی می‌شوند.

وی افزود: قائد رحمت که چندی پیش جراحی داشت تمرینات خود را بسیار سبک شروع کرده است و منتظر مشخص شدن وضعیت نهایی وی برای حضور در میدان هستیم، مصدومیت مسعود حسن زاده نیز به گونه‌ای است که به طور حتم، در دور رفت او را نخواهیم داشت اما امیدواریم برای دور برگشت آماده شود.

اخوان در خصوص جذب بازیکن خارجی گفت: کرانچار تصمیم گیرنده نهایی در این زمینه است، در مورد جپاروف منتظر تصمیم او و باشگاه استقلال هستیم. هر نتیجه و خبری در این زمینه باشد بلافاصله اطلاع رسانی می‌کنیم.

وی همچنین در مورد وضعیت تعهدات باشگاه در خصوص بازیکنان خاطر نشان کرد: تنها باشگاهی هستیم که به تمام تعهدات خود عمل کردیم و ۲۰ درصد باقیمانده نیز درخصوص بازیکنانی است که مشخص نکردند در باشگاه ماندنی هستند یا خیر.

سرپرست تیم فوتبال سپاهان در خصوص شایعه پیوستن علی کریمی به سپاهان تاکید کرد: تا زمانی که محرز نشود و قرار دادی نوشته نشود، اخلاقی نیست رسانه‌ای شود. در مورد غیبت پاپی نیز مشکلی برای حضور در تمرینات وجود ندارد و دلخوری وی مربوط به مبلغی است که دو سال پیش از باشگاه طلبکار بوده و به طور حتم در تمرینات بعدی سپاهان، پاپی نیز حضور خواهد داشت.

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت