پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 34968 28 خرداد 1396 ساعت [ 13:50 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

حریف پرسپولیس نمی‌تواند بازیکن الریان را جذب کند

به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی باشگاه الاهلی عربستان که به دنبال جذب هافبک تونسی الریان بود نمی‌تواند از او در دیدار برابر تیم فوتبال پرسپولیس استفاده کند و به همین دلیل از جذبش صرف‌نظر کرد. به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از الریاضیه عربستان، الاهلی عربستان در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا باید […]


به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی

باشگاه الاهلی عربستان که به دنبال جذب هافبک تونسی الریان بود نمی‌تواند از او در دیدار برابر تیم فوتبال پرسپولیس استفاده کند و به همین دلیل از جذبش صرف‌نظر کرد.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از الریاضیه عربستان، الاهلی عربستان در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا باید به مصاف پرسپولیس برود.

این تیم سعودی قصد دارد با جذب چند بازیکن بزرگ خود را آماده دیدار حساس برابر تیم فوتبال پرسپولیس کند.

یکی از بازیکنانی که الاهلی به دنبال جذب او در تابستان بود یوسف المساکنی، هافبک تونسی الریان است اما  کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد که چون این بازیکن در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان برابر تیم فوتبال پرسپولیس به میدان رفته نمی‌تواند در یک چهارم نهایی هم به میدان رود و به همین خاطر باشگاه الاهلی از جذب این بازیکن صرف نظر کرد.

خبر دیگر درباره این باشگاه عربستانی این که سرگئی ربروف، جدیدترین گزینه هدایت الاهلی است و این باشگاه در حال‌ مذاکره با این  سرمربی جوان اوکراینی است.

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت