خانه / اخبار فوتبال ایران / تغییرات گسترده در تیم فوتبال الاهلی عربستان

تغییرات گسترده در تیم فوتبال الاهلی عربستان

به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی

باشگاه الاهلی سه بازیکن خارجی خود را در فهرست فروش قرار داده است و به نظر می‌رسد که در تابستان به دنبال جذب بازیکنان بزرگ‌تری است.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از اسپورت 24، الاهلی عربستان به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کرده و باید در این مرحله به مصاف تیم فوتبال پرسپولیس برود. این  تیم عربستانی خود را آماده تغییرات گسترده در تابستان می‌کند و به نظر می‌رسد که برای حضور قدرتمندانه برای تیم فوتبال پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا به دنبال جذب بازیکنان خارجی بزرگی است.

این سه بازیکن خارجی خود را در فهرست فروش قرار داده و این نشان می‌دهد که آنها به دنبال جذب بازیکنان بزرگ‌تری در تابستان هستند.

فتفاتزیدیس یونانی، سعد الامیر عراقی و محمد عبدالشافی مصری در فهرست فروش باشگاه الاهلی قرار گرفته‌اند و این باشگاه عربستانی تنها عمر السومه را در فهرست خود برای فصل بعد قرار داده است.

این باشگاه عربستانی دور روز پیش رئیس جدید خود را هم انتخاب کرد و قرار است که سرمربی جدید این تیم هم به زودی اعلام شود، چرا که آنها اعلام کرده‌اند که به دنبال انتخاب جانشینی شایسته برای کریستیان گروس سرمربی با تجربه خود هستند.

انتهای پیام

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *