پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 34973 28 خرداد 1396 ساعت [ 15:23 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تغییرات گسترده در تیم فوتبال الاهلی عربستان

به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی باشگاه الاهلی سه بازیکن خارجی خود را در فهرست فروش قرار داده است و به نظر می‌رسد که در تابستان به دنبال جذب بازیکنان بزرگ‌تری است. به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از اسپورت 24، الاهلی عربستان به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کرده و باید […]


به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی

باشگاه الاهلی سه بازیکن خارجی خود را در فهرست فروش قرار داده است و به نظر می‌رسد که در تابستان به دنبال جذب بازیکنان بزرگ‌تری است.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از اسپورت 24، الاهلی عربستان به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کرده و باید در این مرحله به مصاف تیم فوتبال پرسپولیس برود. این  تیم عربستانی خود را آماده تغییرات گسترده در تابستان می‌کند و به نظر می‌رسد که برای حضور قدرتمندانه برای تیم فوتبال پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا به دنبال جذب بازیکنان خارجی بزرگی است.

این سه بازیکن خارجی خود را در فهرست فروش قرار داده و این نشان می‌دهد که آنها به دنبال جذب بازیکنان بزرگ‌تری در تابستان هستند.

فتفاتزیدیس یونانی، سعد الامیر عراقی و محمد عبدالشافی مصری در فهرست فروش باشگاه الاهلی قرار گرفته‌اند و این باشگاه عربستانی تنها عمر السومه را در فهرست خود برای فصل بعد قرار داده است.

این باشگاه عربستانی دور روز پیش رئیس جدید خود را هم انتخاب کرد و قرار است که سرمربی جدید این تیم هم به زودی اعلام شود، چرا که آنها اعلام کرده‌اند که به دنبال انتخاب جانشینی شایسته برای کریستیان گروس سرمربی با تجربه خود هستند.

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت