پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 34974 28 خرداد 1396 ساعت [ 15:54 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

استعدادیابی برای تیم المپیک فوتسال ایران

به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی کادرفنی تیم ملی برای انتخاب بازیکنان تیم ملی المپیک فوتسال به مراکز استان‌ها سفر خواهند کرد. به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتسال امید ایران با قهرمانی در اولین دوره جام ملت‌های آسیا، به المپیک جوانان ۲۰۱۸ آرژانتین راه یافت اما در حالی که سرمربی و اعضای کادرفنی تیم مشخص […]


به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی

کادرفنی تیم ملی برای انتخاب بازیکنان تیم ملی المپیک فوتسال به مراکز استان‌ها سفر خواهند کرد.

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتسال امید ایران با قهرمانی در اولین دوره جام ملت‌های آسیا، به المپیک جوانان ۲۰۱۸ آرژانتین راه یافت اما در حالی که سرمربی و اعضای کادرفنی تیم مشخص شده‌اند، هنوز بازیکنان تیم وضعیت مبهمی دارند.

بازیکنانی که قهرمانی را برای ایران ارمغان آوردند، حاصل استعدادیابی طی یک سال در سراسر کشور بودند اما نمی‌توانند در المپیک نیز به میدان بروند. از همین رو باید برای تشکیل تیم المپیک باید دوباره استعدادیابی در سراسر کشور انجام شود.

حمید شاندیزی مربی تیم ملی فوتسال المپیک ایران در گفت و گو با ایسنا، درباره این مساله توضیح داد: استعدادیابی را از اواخر مرداد آغاز خواهیم کرد اما قبل از آن باید پاسخ نامه‌ای که به کمیته ملی المپیک زده‌ایم، به دستمان برسد. ما از آنها خواسته‌ایم که به ما اعلام کنند از چه رده سنی می‌توانیم در المپیک استفاده کنیم تا بر اساس آن استعدادیابی را انجام دهیم.

وی با بیان اینکه استعدادیابی تیم المپیک همچون تیم زیر بیست سال در کل کشور برپا خواهد بود، گفت: یک سری از بازیکنان را از لیگ جوانان انتخاب می‌کنیم اما مطمئنا برخی استان‌ها در لیگ جوانان نماینده ندارند. برای اینکه بازیکنان آن شهرها را هم زیر نظر بگیریم، به مراکز استان‌ها سفر و پایگاه استعدادیابی برپا می‌کنیم.

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت