پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 3499 1 اردیبهشت 1394 ساعت [ 21:09 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اولیویرا: مسئولیت این شکست با من است

سرمربی تراکتورسازی پس از شکست ۲ بر یک مقابل نسف قارشی ازبکستان گفت: مسئولیت این شکست با من است.

تیفوسی:

اولیویرا: مسئولیت این شکست با من است

 

Rouhollah Vahdati-16-32.jpg

 

سرمربی تراکتورسازی پس از شکست ۲ بر یک مقابل نسف قارشی ازبکستان گفت: مسئولیت این شکست با من است.

به گزارش ایسنا، تونی اولیویرا درباره این بازی گفت: مسئولیت این شکست با من است. در طول ۹۰ دقیقه بازی خوبی به نمایش گذاشتیم و کنترل توپ و میدان را در اختیار داشتیم اما در پایان این نتیجه است که همه چیز را مشخص می‌کند و می‌بینیم که نتیجه‌ای که حاصل شد، بر خلاف جریان بازی بود.

سرمربی سرخ‌پوشان تبریز ادامه داد: برای این بازی استراتژی خاصی داشتیم و سعی کردیم در نیمه نخست از بازیکنان جوان خودمان استفاده کنیم. در نیمه دوم هم تغییراتی داشتیم و بازیکنان باتجربه خود را به میدان فرستادیم اما این تغییرات نتیجه نداد. ما برای برد آمده بودیم اما آن را به دست نیاوردیم و در پایان این حریف بود که توانست بر ما غلبه کند.

سرمربی سرخ‌پوشان تبریز در مورد عملکرد تراکتورسازی در آسیا و حذف این تیم خاطرنشان کرد: این دیدار بهترین عملکرد ما در آسیا بود اما وقتی به امتیازات نگاه می‌کنیم، می‌بینیم که در انتهای جدول هستیم. بازی را به کنترل خودمان درآورده بودیم و در نیمه نخست روی سه موقعیت می توانستیم دروازه نسف را باز کنیم. در ادامه هم نتوانستیم عملکرد خوب‌مان را ادامه دهیم. در بازی‌های قبل هم عملکرد خوبی داشتیم، در بازی رفت و برگشت مقابل الاهلی عربستان بد نبودیم و در مقابل الاهلی امارات هم نسبتا خوب بودیم.

وی ادامه داد: در کل امروز بهترین نمایش‌مان را ارائه دادیم اما در گرفتن سه امتیاز این دیدار ناموفق بودیم. در مقابل نسف قارشی در ازبکستان هم در ۵ دقیقه بازی را واگذار کردیم. از عملکرد تیم راضی هستم اما از نتیجه‌ای که به دست آمده است ناخشنود هستم.

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت