خانه / اخبار سایر ورزش ها / اخبار والیبال و بسکتبال / انصراف قهرمان لیگ برتر هندبال زنان از جام باشگاه های آسیا و لیگ برتر

انصراف قهرمان لیگ برتر هندبال زنان از جام باشگاه های آسیا و لیگ برتر

به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی

تیم هندبال شهید چمران لارستان، از حضور در لیگ برتر زنان و رقابت‌های جام باشگاه های آسیا انصراف داد.

به‌ گزارش ‌ایسنا،  تیم شهید چمران لارستان، قهرمان لیگ برتر هندبال زنان به دلیل عدم حمایت از سوی مسئولان از حضور در رقابت‌های جام باشگاه های آسیا و همچنین لیگ برتر انصراف داد.

ناهید غارسی، سرمربی تیم‌ ‌هندبال شهید چمران لارستان در گفت‌وگو با ایسنا، در این باره گفت‌: ‌اسپانسر این تیم به صورت شخصی ما را حمایت می‌کرد و هیچ حمایتی هم از سمت استان یا ارگان دیگری نمی‌شد. متاسفانه با این اتفاق تیم‌ ‌کنار گذاشته شد.

او در ادامه‌ گفت‌: در این بین بچه‌های خوب این تیم سرگردان شدند. این تیم‌ ‌چهار دوره قهرمان لیگ برتر زنان، یک دوره دوم و یک دوره چهارمی را کسب کرده بود. این بچه‌های بومی بدون هیچ چهره شناخته شده دیگری قهرمان لیگ برتر زنان شدند. نباید به این راحتی کنار گذاشته شوند.

غارسی معتقد است که فدراسیون هندبال باید پیگیر این ماجرا باشد. او در این باره توضیح داد: کسب سهمیه جام باشگاه‌های آسیا سهمیه کمی نیست، اما به خاطر حمایت‌هایی که باید صورت می گرفت و صورت نگرفت این تیم از ادامه‌ راه در مسابقات کناره‌گیری کرد.

سرمربی تیم‌ ‌هندبال شهید چمران لارستان، گفت‌: بازیکنان بومی این تیم‌ ‌برای من خیلی مهم هستند. من می‌توانم در تیم‌های دیگر مربیگری کنم اما سرنوشت این بچه‌ها چه می‌شود. البته یکی از خواسته‌های من برای مربی شدن در هر تیمی این است که بتوانم حداقل شش نفر از این بازیکنان را با خودم به آن تیم‌ ‌ببرم.

او در پایان گفت‌: البته در هفته‌ آینده قرار است که با مدیر کل استان فارس جلسه‌ای را برگزار کنم و مشکلات را برای آنها بازگو کنم. آنها باید بدانند که انحلال این تیم به ضرر استان فارس است. امیدوارم که در گفت‌وگو با مدیر کل این استان به نتیجه‌ خوبی برسیم و شرایط تغییر کند.

به‌ گزارش ‌ایسنا، تیم هندبال زنان از سال ۹۱ در جمع برترین های لیگ برتر هندبال کشور قرار داشت. تیم مردان لارستان نیز بعد از راه یابی به لیگ برتر به دلیل عدم حمایت مالی در لیگ برتر حاضر نشد.

انتهای پیام

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *