خانه / اخبار سایر ورزش ها / اخبار والیبال و بسکتبال / پزشک کیمیا علیزاده: او برای مسابقات جهانی آسیب دیدگی ندارد

پزشک کیمیا علیزاده: او برای مسابقات جهانی آسیب دیدگی ندارد

به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی

دکتر فیزیوتراپ کیمیا علیزاده با اشاره به آمادگی خوب وی برای شرکت در مسابقات جهانی کره جنوبی، گفت: علیزاده آمادگی بسیار خوبی دارد و امید زیادی برای کسب مدال از او در مسابقات جهانی داریم.

سارا جمهوری در گفت‌وگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت کیمیا علیزاده برای شرکت در مسابقات جهانی کره جنوبی که اولین رقابت رسمی وی بعد از  المپیک ریو است، اظهار کرد: از زمان جراحی پارگی لیگامنت مچ پای چپ علیزاده مدت 10 ماه است سپری می‌شود و وی در این مدت با انجام کار فیزیوتراپی و تمرینات مخصوصی که داشت توانست مچ پای خود را به ثبات لازم برساند و در شرایط ایده‌آل و آرمانی قرار بگیرد.  البته وی با حضور موفقی که در مسابقات داخلی و انتخابی داشت این اطمینان را به ما داد که می‌تواند در مسابقات جهانی کره جنوبی بدون هیچ مشکلی شرکت کند و یکی از امیدهای کسب مدال باشد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا مشکل کف پای علیزاده نیز بر طرف شده یا خیر، افزود: بعد از عمل جراحی عضلات لیگامان مچ پای علیزاده، فاشیای کف پایش نیز مشکلاتی را برای او ایجاد کرد که با انجام کار فیزیوتراپی و ماساژ مخصوص کف پا سعی کردیم این مشکل نیز بر طرف شود. الان از نظر قدرت به توان و استقامت بدنی در شرایط بسیار خوبی به سر می‌برد و آماده شرکت در مسابقات است.

دکتر جمهوری در ادامه‌ خاطر نشان کرد: برای این که علیزاده در جریان مسابقات با مشکل خاصی از ناحیه پای آسیب دیده مواجه نشود، طی نامه‌ای که به مسئول برگزاری مسابقات نوشتیم، از آنها درخواست کردیم که نوار بندی مچ پای علیزاده به جای دو لایه، چند لایه باشد تا از ناحیه مچ پای آسیب دیده کمتر دچار مشکل شود.

جمهوری در پایان اظهار کرد: مسابقات جهانی کره جنوبی اولین تورنمنت رسمی علیزاده بعد از بازی‌های  المپیک ریو است، امیدواریم استارت کار خود را در این رقابت ها با مدال آغاز کند و به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کند.

انتهای پیام

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *