خانه / اخبار سایر ورزش ها / اخبار والیبال و بسکتبال / تنها بانوی دوومیدانی ایران در قهرمان آسیا: با مدال فاصله چندانی ندارم

تنها بانوی دوومیدانی ایران در قهرمان آسیا: با مدال فاصله چندانی ندارم

به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی

تنها نماینده زن ایران در رقابت‌های دو و میدانی آسیا امیدوار به کسب یک نتیجه بسیار خوب است.

سحر ضیایی نماینده ایران در رقابت‌های دو ومیدانی آسیا در ماده پرتاب نیزه در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: من به عنوان تنها نماینده زن در اردوی تیم ملی حاضر شدم. شرایط اردو در شروع که خوب است و تا اینجای کار مشکلی نیست.

دارنده مدال برنز پرتاب نیزه بازی‌های کشورهای اسلامی باکو گفت: من در رقابت‌های انتخابی دوومیدانی حضور نداشتم اما ورودی این رقابت ها را در بازی‌های کشورهای اسلامی کسب کرده بودم.

تنها نماینده زن ایران در رقابت‌های آسیایی دوومیدانی امید زیادی به رفتن بر روی سکوی این رقابتها  دارد. ضیایی در این باره توضیح داد: در رقابت‌های آسیایی دور قبل، پرتابگر نیزه با رکورد ۵۳ متر بر روی سکو قرار گرفته است که این رکورد با رکورد من در تمریناتم فاصله آنچنانی ندارد. البته همه‌چیز بستگی به شرایط مسابقه دارد، اما من امید زیادی به کسب یک نتیجه خیلی خوب دارم.

پرتابگر نیزه در پایان در مورد حمایت فدراسیون دوومیدانی گفت: تازه استارت کار خورده شده است. فدراسیون همین که اردو گذاشته و مربی من هم در این اردو همراهم است خوب است. تا اینجای کار که شرایط خوب است.

به گزارش ایسنا، اردوی آماده‌سازی تیم ملی دو ومیدانی جهت حضور در رقابت‌های آسیایی با حضور ۹ ورزشکار از ۲۴ خرداد ماه تا ۱۲ تیر در مجموعه ورزشی حافظیه شیراز پیگیری می شود. بیست و دومین دوره مسابقه های دوومیدانی قهرمانی آسیا نیز ۲۱ تا ۲۷ تیر ماه در شهر اودیشای هندوستان برگزار می‌شود.

انتهای پیام

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *