پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 35131 30 خرداد 1396 ساعت [ 5:47 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

آخرین گروه دختران شمشیرباز فردا عازم هنگ‌کنگ می‌شوند

به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی تیم ملی شمشیربازی بانوان در سه اسلحه اپه، فلوره و سابر در رقابت‌های قهرمانی آسیا حضور خواهد داشت. به گزارش ایسنا، رقابت‌های شمشیربازی قهرمانی آسیا ۲۵ تا ۳۰ خردادماه در هنگ‌کنگ برگزار می‌شود و تیم ملی شمشیربازی بانوان ایران در سه اسلحه اپه، فلوره و سابر در این رقابت‌ها […]


به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی

تیم ملی شمشیربازی بانوان در سه اسلحه اپه، فلوره و سابر در رقابت‌های قهرمانی آسیا حضور خواهد داشت.

به گزارش ایسنا، رقابت‌های شمشیربازی قهرمانی آسیا ۲۵ تا ۳۰ خردادماه در هنگ‌کنگ برگزار می‌شود و تیم ملی شمشیربازی بانوان ایران در سه اسلحه اپه، فلوره و سابر در این رقابت‌ها حضور خواهد داشت.

شهناز کرود در گفت‌وگو با ایسنا درباره رقابت‌های قهرمانی آسیا، بیان کرد: تیم ملی شمشیربازی بانوان در هر سه اسلحه اپه، فلوره و سابر در رقابت‌های قهرمانی آسیا حضور خواهد داشت که نخستین گروه در اسلحه سابر روز (دوشنبه) با ترکیب نجمه سازنچیان، کیانا باقرزاده، فائزه رفیعی و پریماه برزگر عازم رقابت‌ها شد. گروه دوم نیز در اسلحه فلوره با ترکیب نگین کافی، مطهره محسنی و الهه قهرمانی امروز (سه‌شنبه) عازم رقابت‌ها شدند و فردا نیز آخرین گروه در اسلحه اپه با ترکیب مهسا پوررحمتی، سکینه نوری و اعظم بختی عازم خواهند شد. زهره صدرزاده نیز به عنوان سرپرست تیم را همراهی می‌کند.

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت