خانه / اخبار سایر ورزش ها / اخبار والیبال و بسکتبال / رشیدی: برای کسب مدال به لتونی می‌رویم

رشیدی: برای کسب مدال به لتونی می‌رویم

به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی

سرمربی تیم والیبال زنان کارگر با اشاره به آمادگی تیم گفت: خوشبختانه اردوهای بسیار خوبی را سپری کردیم و هدف ما کسب مدال از مسابقات جهانی کارگران است تا دست پر از لتونی بازگردیم.

اکرم رشیدی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: در سال ۲۰۱۵ نخستین حضورمان را در این مسابقات تجربه کردیم و به مقام سوم دست یافتیم، تلاش ما براین است تا در این دوره بتوانیم عملکرد بهتری از خود نشان دهیم و مدال خوش رنگ‌تری به دست آوریم.

وی افزود: فکر نمی‌کنم تعداد تیم‌های حاضر در این دوره بیش از ۸ تیم باشد، به هر جهت ما خود را برای هر شرایطی آماده کردیم تا بتوانیم بازی‌های خوبی به نمایش بگذاریم. با توجه به تمرینات منظم و خوبی که داشتیم فکر می‌کنم در این دوره با آمادگی بهتری اعزام می‌شویم تنها مشکلی که کمی نگران کننده است زمان اعزام است چرا که ۲۳ خردادماه اعزام می‌شویم و دقیقاً روز بعد مسابقه داریم.

رشیدی خاطر نشان کرد: بحث طولانی بودن زمان سفر وهمچنین شرایط جوی وجغرافیایی و انجام دو بازی در یک روز، موضوع دومی است که نگران آن هستیم که به هر جهت باید بتوانیم بعد از هر بازی ریکاوری خوبی داشته باشیم.

وی در خصوص انتخاب بازیکنان گفت: یکی از قوانین رقابت‌های جهانی ورزش کارگری، ملی پوش نبودن ورزشکاران است و در صورتی که بازیکنی ملی پوش است باید سه تا پنج سال از زمان مسابقات ملی وی گذشته باشد. ما نیز برای ایجاد انگیزه بیشتر در بین کارگران، اعضای تیم والیبال سالنی بانوان کارگر کاملاً از جامعه کار و تلاش انتخاب شدند.

منا دریس محمودی بازیکن تیم ذوب آهن اصفهان به همراه افسانه ایراندوست، افسانه فرهادی، سمانه کونشلو، غزاله نجاتی، شهنوش رضی، مرضیه باقری، شهرزاد مختاریان، منصوره عباسی و مرجان صادقی بازیکنان تیم ایران هستند که به همراه اکرم رشیدی به عنوان سرمربی، مریم سرمست سرپرست و نژاد نائبی مدیر تیم به این دوره از مسابقات اعزام می‌شوند.

به گزارش ایسنا، پنجمین دوره رقابتهای ورزش کارگری از ۲۳ تا ۲۸ خرداد ماه به میزبانی کشور لتونی برگزار می‌شود و کاروان ورزشی ایران با ۲۲۷ ورزشکار در ۱۸ رشته ورزشی بانوان و آقایان در این رقابت‌های حضور خواهند داشت.

انتهای پیام

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *