خانه / اخبار فوتبال ایران / لطیفی: با تصمیم شخصی جدا شدم /منفعت‌طلبان فوتبال همدان را بیمار کرده‌اند

لطیفی: با تصمیم شخصی جدا شدم /منفعت‌طلبان فوتبال همدان را بیمار کرده‌اند

به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی

گزینه سرمربیگری پاس برای فصل جدید لیگ دسته دوم فوتبال کشور با ابرازتأسف نسبت به جولان عده‌ای منفعت‌طلب در فوتبال همدان که عاملان اصلی آسیب رساندن به پاس در سال‌های گذشته هستند، گفت: پاس با این دسته منفعت‌طلبان به جایی نمی‌رسد.

علی لطیفی در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: با تصمیم شخصی و پس از بررسی جوانب از گزینه‌های پاس جدا شدم هر چند به گفته مدیرعامل باشگاه اولویت گزینه‌های سرمربیگری بودم. خوشحالم که با کارنامه قابل قبول از پاس جدا شدم ضمن اینکه روزهای پرخاطره با مدیریت باشگاه سپری کردم.

وی اضافه کرد: از اینکه تجربه همکاری با مدیرعاملی بااخلاق و سالم به نام محمدتقی رحیمی در باشگاه و نیز رئیس مدبر و باتجربه به نام عباس صوفی در هیئت فوتبال همدان داشتم، افتخار می‌‎کنم اما عده‌ای هستند که هرگز پاس با دخالت‌های بی‌مورد، حاشیه‌سازی و اخلاق نادرست آنها به جایی نمی‌رسد.

وی بیان کرد: این آقایان برای هواداران، رسانه‌ها و مسئولان نیز شناخته شده هستند. همان نفراتی که خیلی راحت تهمت می‌زنند، حاشیه درست کرده و سنگ‌اندازی می‌کنند تا منفعتشان در پاس باشد. متأسفانه همین نفرات مدیریت باشگاه را نیز تحت فشار گذاشته بودند و رفتن من بهترین تصمیم بود.

لطیفی اظهار کرد: باید بپذیریم که پاس امسال پول در بساط ندارد و با بی‌پولی و این چنین حواشی بی‌شمار، به نتیجه و هدف تعیین‌شده نمی‌رسد و بی‌فایده است که در پاس باشم. البته ضمن احترام به مدیریت باشگاه و رئیس هیئت فوتبال استان همدان که دلسوزان واقعی تیم هستند.

وی افزود: من قرار بود هفته قبل به پاس بروم و قراردادم را منعقد کنم اما قبل از این تصمیم به اردبیل رفته بودم تا کارهای شخصی‌ام را انجام بدم که باشگاه طی تماسی خواستار حضورم در همدان شد. با این حال خدا را شاکرم که تصمیم بر نرفتنم شد و حالا دست باشگاه برای انتخاب فردی دیگر باز است. من اطمینان دارم با این شرایط پاس به نتیجه‌ای نمی‌رسد. امیدوارم مسئولان حمایت مالی کنند.

وی ضمن آرزوی موفقیت برای تیم پاس در فصل جاری لیگ دو گفت: از هواداران می‌خواهم هوشیار باشند. جایگاه این تیم نباید لیگ دو باشد. البته اگر آن دسته از منفعت‌طلبان بگذارند. آنها فوتبال همدان را بیمار کرده‌اند چرا که فقط به فکر خودشان هستند.

لطیفی در پایان گفت: به خاطر هواداران و پاس طی یک‌ماه گذشته پیشنهاد دو تیم لیگ یکی با شرایط مالی خوب را رد کردم تا به قولی که در پایان فصل قبل به تماشاگران و مدیرعامل پاس مبنی بر ماندن در پاس و رساندن پاس به لیگ یک و لیگ برتر داده بودم، عمل کرده باشم اما منفعت‌طلبان نگذاشتند.

انتهای پیام

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *