پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 3542 2 اردیبهشت 1394 ساعت [ 21:37 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

علیرضا منصوریان: نمی خواستیم کارمان به هفته آخر کشیده شود/ هنوز صدرنشین هستیم

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران پس از تساوی تیمش برابر پاختاکور ازبکستان گفت: تمام تلاشمان را کردیم که کارمان به بازی آخر کشیده نشود اما این اتفاق رخ نداد

تیفوسی:

علیرضا منصوریان:

نمی خواستیم کارمان به هفته آخر کشیده شود/ هنوز صدرنشین هستیم

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران پس از تساوی تیمش برابر پاختاکور ازبکستان گفت: تمام تلاشمان را کردیم که کارمان به بازی آخر کشیده نشود اما این اتفاق رخ نداد. به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا منصوریان پس از تساوی یک بر یک روز چهارشنبه تیمش برابر پاختاکور ازبکستان به خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی گفت: تمام سعی و تلاش ما این بود که بتوانیم سه امتیاز این بازی را نگه داریم. گروه ما سخت بود و تلاش کردیم که کارمان به هفته آخر کشیده نشود.
وی افزود: با این حال هنوز صدرنشین هستیم. ما دو هدف را دنبال می کردیم یکی اینکه سه امتیاز را بگیریم و دوم اینکه بازیکنانم را بعد از دو شکست در لیگ برتر دوباره احیا و حفظ می کردیم. به همین خاطر باید بازیکنان بزرگ مان را حفظ می کردیم. ضمن اینکه ما در این بازی توانستیم جوانان خوبی را به فوتبال ایران معرفی کنیم.
منصوریان با بیان اینکه از نتیجه این دیدار راضی نیست در مورد تعویض هایش که آیا به موقع انجام شد گفت: قطعا تعویض های ما به درستی انجام شد. برخی بازیکنان ما خسته هستند و باید تدابیر لازم را برای این امر در نظر می گرفتیم. ما در بازیهای لیگ برتر هم بازیهای فشرده ای داشتیم.
سرمربی تیم فوتبال نفت تهران با بیان اینکه باید چند صحنه را داور به سود ما اعلام می کرد گفت: باید داوری های فوتبال خودمان افتخار کنیم. داور انگلیسی قضاوت کرد و باید چند صحنه را به سود ما خطا اعلام می کرد که این اتفاق رخ نداد.
منصوریان با بیان اینکه حالا باید در دیدار برابر العین برای پیروزی تلاش کنیم و این کار را سخت می کند افزود: ما چند بازیکن باتجربه و بالای ۳۰ سال داریم که تیم را مدیریت می کنند اما ما باید به جوان ها زودتر میدان بدهیم تا سریعتر به شرایط حرفه ای برسند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت