پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 3581 3 اردیبهشت 1394 ساعت [ 16:00 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مرزبان: حاشیه‌ها می‌گذاشت استقلال صدر نشین بود/ همه امتیازهای آخر فصل را می‌خواهیم

سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد می‌گوید اگر حاشیه‌ها نبود استقلال در حال حاضر می‌توانست صدر نشین رقابت‌های لیگ برتر باشد.

تیفوسی:

مرزبان: حاشیه‌ها می‌گذاشت استقلال صدر نشین بود/ همه امتیازهای آخر فصل را می‌خواهیم

 

4-2127.jpg

 

سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد می‌گوید اگر حاشیه‌ها نبود استقلال در حال حاضر می‌توانست صدر نشین رقابت‌های لیگ برتر باشد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، علیرضا مرزبان در نشست خبری قبل از دیدار تیمش با استقلال گفت: بعد از سه بازی حساسی که داشتیم، توانستیم سه امتیاز لازم را بگیریم تا خودمان را از مرز خطر خارج کنیم و این پیام را به مردم بدهیم که صاحب یک تیم خوب در فصل آینده خواهیم بود.

او افزود: در مورد استقلال می‌توانم بگویم فو‌تبا‌لی که استقلال ارائه می‌دهد نسبت به سال گذشته کیفیت فو‌تبا‌ل بهتری دارند و اگر حاشیه‌ها اجازه می‌داد این تیم می‌توانست در صدر جدول قرار داشته باشند.

وی ا‌ضافه‌ کرد‌: شاید برنامه‌های تیم ‌ملی بزرگترین ضربه را به باشگاه استقلال زد. این بازی برای استقلال برای بقا در بالای جدول اهمیت خاصی دارد. البته بازیکنان استقلال این استرس را هم دارند که مقابل تیم خوب پدیده نتیجه‌ نگیرند. در هفته جاری تمرینات و تغییرات خوبی در تیم داشته‌ایم و در بازی مقابل استقلال با تمام قوا بازی می کنیم و به دنبال نتیجه‌ گرفتن هستیم.

مرزبان در پاسخ به این سوال که عملکرد پدیده در این بازی برای تیم‌های دیگر اهمیت بالایی دارد. آیا شما تیم‌های دیگر را در نظر گرفته‌اید؟ اظها‌ر کرد: در زندگی می‌توانیم چیزهایی را به دست بیاوریم که با پول هم نمی توان آنها را به دست آورد. آن هم شرافت و تعهدی است که ما نسبت به فو‌تبا‌ل داریم و حاضر نیستم آن را با چیزی معامله کنیم. در بازی فردا کوتاه نمی‌آییم و بازی با کیفیتی را ارائه می دهیم. حتی مشکلات بزرگی را هم که در تیم داریم کنار می گذاریم و می‌خواهیم عملکرد خوبی در این بازی داشته باشیم. چرا که اراده‌ها هم می‌توانند کوه را تکان دهند.

سرمربی پدیده ا‌ضافه‌ کرد‌: نه تنها در بازی فردا،‌ بلکه در ادامه لیگ هم می‌خواهیم تمام امتیازات را به دست بیاوریم و خودمان را بالا بکشیم.

وی درباره مصدومان و محرومان تیمش نیز گفت: رضا ناصحی را به دلیل محرومیت و مهدی خیری را به خاطر مصدومیت در اختیار نداریم. زوران تنژویچ به دلیل مصدومیتی که در مچ پا احساس می‌کرد با تیم‌مان تمرین نکرده است و در هفته اخیر مشغول به آب درمانی بوده است. مابقی بازیکنان را در اختیار داریم و به اینجا آمده بازی را ببریم.

انتها‌ی‌ پیا‌م

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت