خانه / اخبار فوتبال ایران / عمومی / مصاحبه بازیکنان استقلال پس از بازی با پدیده

مصاحبه بازیکنان استقلال پس از بازی با پدیده

مصاحبه بازیکنان استقلال پس از بازی با پدیده

تیفوسی : یک مساوی دیگر برای اسقلال و کم رنگ شدن شانس قهرمانی و سهمیه آسیا باعث شد تا تماشاگران حسابی از خجالت بازیکنان استقلال در بیایند و در زیر مصاحبه بازیکنان استقلال پس از بازی با پدیده رو مرور می کنیم :

هاشم بیک‌زاده:
نمی‌دانم چرا علیه کادرفنی شعار می‌دهند/ به برخی‌‎ شعارها می‌خندم

هافبک تیم فوتبال استقلال اعلام کرد نمی‌داند چرا وقتی بازیکنان موقعیت‌های خود را به گل تبدیل نمی‌کنند، هواداران علیه کادرفنی شعار می‌دهند. به گزارش خبرنگار مهر، هاشم بیک‌زاده پس از تساوی تیم استقلال مقابل پدیده در هفته بیست و هفتم رقابتهای لیگ برتر باشگاه‌های کشور، ضمن بیان مطلب فوق گفت: بازی خوبی را انجام دادیم اما انگار بدشانسی دست از سرمان برنمی‌دارد.
وی افزود: همه دیدند بازیکنان استقلال در ۳۰ دقیقه پایانی مسابقه چندین موقعیت گلزنی داشت اما این فرصت‌ها به گل تبدیل نشد. در طول هفته تمرینات خوبی انجام دادیم اما نمی‌دانم چرا در طول بازی توپ‌های‌مان به گل تبدیل نمی‌شود، اتفاقی که باعث شرمندگی‌مان برابر هواداران می‌شود.
هافبک تیم فوتبال استقلال هچنین تاکید کرد: هواداران علیه بازیکنان استقلال شعار دادند و ما را بی‌غیرت خطاب کردند اما خودشان شاهد تلاش بازیکنان بودند. متاسفانه همه دیدند توپ‌های‌مان به گل تبدیل نشد.
وی در ادامه اظهار کرد: نمی‌دانم چرا هواداران علیه کادرفنی شعار می‌دهند. سوال من اینجاست وقتی توپ وارد دروازه حریف نمی‌شود، آیا کادرفنی مقصر است؟
بیک‌زاده در پایان در مورد شعار هواداران در مورد اینکه باید در پایان فصل استقلال را ترک کند، اینگونه واکنش نشان داد: من تنها به شعار آنها می‌خندم.

++++++++++

رضا عنایتی:
به شعار هواداران احترام می‌گذاریم/ ناامید نیستیم


مهاجم تیم فوتبال استقلال در واکنش به شعار هواداران علیه بازیکنان این تیم گفت به نظر هواداران احترام می‎گذارد اما امیدوار است در سه بازی آینده نتایج خوبی کسب کنند. به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال امروز جمعه در چارچوب هفته بیست و هفتم رقابتهای لیگ برتر در ورزشگاه آزادی مقابل پدیده متوقف شد که این امر اعتراض هواداران این تیم را در پی داشت و آنها شعارهایی علیه کادر فنی و بازیکنان سر دادند.
رضا عنایتی در خصوص بازی اظهار کرد: تیم ما در ۲۰ دقیقه آخر آنچه در توان داشت را اجرا کرد اما ترس از نتیجه نگرفتن کار را دشوار کرده است.
وی افزود: امیدوارم در بازی های آینده بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم. هواداران بدانند که ما هر چه در توان داریم را انجام می دهیم. امیدواریم در سه بازی آینده نتایج خوبی کسب کنیم.
عنایتی با اشاره به شعار هواداران گفت: هواداران قابل احترام هستند؛ به هر حال آنها به ورزشگاه می آیند تا بازی خوبی را از تیمشان شاهد باشند.
عنایتی در خصوص تیم پدیده هم گفت: پدیده به خوبی توپ را به گردش درمی آورد و در ضد حملات خوب کار می کرد.

++++++++++++

حنیف عمران‌‎زاده:
از هواداران انتظار حمایت بیشتری داشتیم


مدافع تیم فوتبال استقلال با اشاره به شعار هواداران این تیم علیه بازیکنان و کادر فنی گفت از آنها انتظار بیشتری داشته است. به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال امروز جمعه در چارچوب هفته بیست و هفتم رقابتهای لیگ برتر در ورزشگاه آزادی مقابل پدیده متوقف شد که این امر اعتراض هواداران این تیم را در پی داشت و آنها شعارهایی علیه کادر فنی و بازیکنان سر دادند.
وی همچنین افزود: بازی خوبی انجام دادیم و چند موقعیت خوب گلزنی هم داشتیم اما شانس با تیممان یار نبود.
مدافع استقلال خاطرنشان کرد: خیلی تلاش کردیم اما متاسفانه توپ‌‌های‌مان گل نشد با این حال به سه بازی آینده امیدواریم.
عمران‌زاده در واکنش به شعار هواداران اظهار کرد: ما انتظار داشتیم برای این بازی هواداران بیشتری به ورزشگاه بیایند نه اینکه در ۱۰ دقیقه پایانی علیه تیم شعار بدهند با این حال باز هم نظر آنها برایمان محترم است.

 

 

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *