پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 3636 5 اردیبهشت 1394 ساعت [ 0:14 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

فرهاد کاظمی: بازیکنان نکات تاکتیکی رارعایت نکردند/ امیدواری به قهرمانی سپاهان

فرهاد کاظمی: بازیکنان نکات تاکتیکی رارعایت نکردند/ امیدواری به قهرمانی سپاهان تیفوسی :  سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن تهران گفت: بازیکنان راه‌آهن نکات تاکتیکی را رعایت نکردند و در کنار آن باد نیز بر عملکرد بازیکنان تیم ما تأثیرگذار بود. به گزارش خبرنگار مهر، فرهاد کاظمی عصر امروز پس از شکست تیمش مقابل سپاهان اصفهان در […]

فرهاد کاظمی: بازیکنان نکات تاکتیکی رارعایت نکردند/ امیدواری به قهرمانی سپاهان

تیفوسی :  سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن تهران گفت: بازیکنان راه‌آهن نکات تاکتیکی را رعایت نکردند و در کنار آن باد نیز بر عملکرد بازیکنان تیم ما تأثیرگذار بود.

به گزارش خبرنگار مهر، فرهاد کاظمی عصر امروز پس از شکست تیمش مقابل سپاهان اصفهان در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی درباره دلایل باخت راه‌آهن در این مسابقه اظهار داشت: باید بگویم بازی امروز داور بسیار خوبی داشت و باید از کمیته داوران به خاطر چیدمان داوری در مسابقه امروز تشکر کرد.

وی با اشاره به مشکلات تیم خود در بازی امروز تصریح کرد: متأسفانه تیم ما در مسابقه امروز بازیکن گلزن و پاس گل نداشت، شرایط تیم سپاهان نسبت به ما به میزان قابل توجهی بهتر بود و تیم اصفهانی امروز از هواداران خوب خود نیز در ورزشگاه بهره می‌برد.

سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن تهران تصریح کرد:بازیکنان ما در مسابقه امروز مسائل تاکتیکی را رعایت نکردند و به خوبی دستورات من را اجرا نکردند اما ما باید در دو بازی مستقیم مقابل گسترش فولاد تبریز و پیکان، که بسیار سرنوشت‌ساز است، به پیروزی برسیم.

وی ادامه داد: امیدوار هستم که سپاهان در ادامه برای کسب قهرمانی تلاش کرده و بتواند سهمیه آسیایی را کسب کرده و قهرمانی لیگ برتر را ازآن خود کند.

کاظمی با اشاره به عملکرد بازیکنان سپاهان تصریح کرد: باید بگویم که اسطوره پاس ایران یعنی نویدکیا در سپاهان حاضر است و خلعتبری و شریفی نیز در کنار او بازی می‌کنند و قطعا با وجود چنین بازیکنانی، راه‌آهن حریف سپاهان نخواهد شد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت